Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ford F-150 Lightning буде офіційно продаватися в Європі

Повністю електричний Ford F-150 Lightning перетинає Атлантику і офіційно приїжджає до Європи. Але спочатку тільки в Норвегію. Напевно, найцікавіший ринок для електромобілів з усіх. У відповідь на “шалений попит” з боку норвезьких споживачів, F-150 Lightning дістанеться скандинавської країни у 2024 році як спеціальна модель Lariat Launch Edition.

Проте все ще не можна просто піти до дилера і купити його. Потрібно подати заявку на отримання автомобіля – обмежена кількість і все таке. Варіант кузова – це завжди Super Crew Cab у кольорі “Antimatter Blue металік”. Крім того, пікап для Норвегії завжди оснащується батареєю на 98 кВт-год. Більш потужний варіант на 131 кВт-год не пропонується. Згідно з американським циклом EPA, який є більш реалістичним, ніж європейський WLTP, з маленькою батареєю можна проїхати 390 км.

Як і на домашньому ринку, F-150 Lightning Lariat поставляється в стандартній комплектації з повним приводом і двома двигунами, що пропонують 337 кВт (458 к.с.) потужності і 1 051 ньютон-метр крутного моменту.

F-150 Lightning буде продаватися через офіційну дилерську мережу Ford, яка налічує понад 70 спеціалізованих дилерів Ford EV у Норвегії. За словами автовиробника, ці дилери надають повну електричну інфраструктуру та можливості для обслуговування кожного покупця F-150 Lightning, Mustang Mach-E та E-Transit.

Ford почне поставки клієнтам у Норвегії наступного року за ціною від 1 183 000 крон (еквівалент близько 102 000 євро). А що до остальної Європи? Тут компанія все ще не розголошує інформацію про можливий вихід на ринок, але й не заперечує нічого, коли її про це запитують.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.