Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 08.01.2023

Ford F-150 Lightning витратив на 2-денне живлення будинку 35% свого заряду

Власник Ford F-150 Lightning з Південного Онтаріо, Канада, вже випробував функцію двоспрямованої зарядки та оцінив її високу користь. Протягом 44 годин електропікап підживлював його будинок, який залишився без світла через стихію, причому для цього машині знадобилося менше половини свого заряду.

Випадок стався наприкінці грудня, якраз під час Різдва, коли на частину Канади обрушилася потужна зимова буря. Місцевий оператор розподілу електрики повідомив мешканців, щоб вони були готові до можливих відключень світла. Тоді власник Ford F-150 Lightning і вирішив використати свій пікап як резервне живлення.

Для економії він, втім, не став підключати електропікап до будинку, а окремо підключив побутові прилади через два подовжувачі. Протягом майже двох днів F-150 Lightning забезпечував електрикою холодильники, морозилки, роутер Wi-Fi, телевізор, а також давав освітлення.

Після того, як електрику повернули, у пікапа все ще залишалося 65% заряду батареї.

Незабаром у соцмережі Reddit власник опублікував фото свого електромобіля, написавши: «Цей малюк врятував нас».

До речі, максимальна комплектація Ford F-150 Lightning оснащена 11 розетками, включаючи 240-вольтову. Їхня загальна потужність становить 9,6 кВт. У самому ж Ford заявляють, що з топовою 131-киловатт-годинною батареєю електропікап здатний забезпечувати електрикою домогосподарство від 3 до 11 днів.

Джерело: nextcar.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.