Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Привіт з 1960-х: британська компанія електрифікує класичний Ford Mustang (відео)


Компанія Charge Automotive з Великобританії у співпраці з фірмою Arrival випустить серію Ford Mustang, оснащених електричною силовою установкою.

Ford Mustang

Всього планується випустити 499 перероблених в електромобілі легендарних моделей 1960-х років.

Електромобіль-рестомод (restomod = restoration + modern) буде побудований на основі ліцензованого Ford корпусу класичного Mustang в кузовах Fastback або Convertible. Електричну начинку надасть компанія Arrival, відома по розробці поштових електрофургонів для служб доставки UPS і Royal Mail.

Ford Mustang

Розробники планують оснастити автомобілі електродвигунами потужністю 300 кВт (408 к / с). Автомобілі можуть зробити як задньопривідними, так і повнопривідними, при цьому крутний момент може варіюватися від 1200 до 7500 Н⋅м. Також буде встановлено блок акумуляторів на 64 кіловат-години, який дозволить проїжджати на одному заряді 200 кілометрів.

Ford Mustang

До 100 км / год електричний Ford Mustang зможе розганятися за 3,09 секунди.

Компанія вже приймає замовлення на обмежену серію автомобілів. Стартова ціна електричної моделі Ford Mustang становить 259 тисяч доларів.

Ford Mustang

Перші клієнти зможуть отримати ключі від автомобіля вже у вересні 2019 року.

Джерело: autogeek.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.