Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ford закриває виробництво легкових авто в Росії і розпродає заводи


Автоконцерн Ford, погасивши кредит в 39 мільярдів рублів перед Зовнішекономбанком і ставши повноправним власником своїх заводів в Росії, виставить майданчики у Всеволожську і Набережних Челнах на торги, розповів журналістам глава Мінпромторгу Денис Мантуров.

Ford Sollers отримав кредит ЗЕБу в 39,5 мільярда рублів на розширення виробництва в Росії. Однак в кінці березня Ford прийняв рішення завершити випуск легкових машин в РФ і закрити заводи в Набережних Челнах, Всеволожську і завод двигунів в Єлабузі і покинути російський ринок легкових автомобілів. Завод Ford у Всеволожську 20 червня припинив роботу.

Компанія вирішила зміцнювати позиції на ринку легкого комерційного транспорту (LCV) за допомогою моделі Transit, яка випускається в Єлабузі. Контроль в новому спільному підприємстві з Sollers при цьому перейде до російської компанії, а саме СП почне працювати з 1 липня.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.