Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ford закриває виробництво легкових авто в Росії і розпродає заводи


Автоконцерн Ford, погасивши кредит в 39 мільярдів рублів перед Зовнішекономбанком і ставши повноправним власником своїх заводів в Росії, виставить майданчики у Всеволожську і Набережних Челнах на торги, розповів журналістам глава Мінпромторгу Денис Мантуров.

Ford Sollers отримав кредит ЗЕБу в 39,5 мільярда рублів на розширення виробництва в Росії. Однак в кінці березня Ford прийняв рішення завершити випуск легкових машин в РФ і закрити заводи в Набережних Челнах, Всеволожську і завод двигунів в Єлабузі і покинути російський ринок легкових автомобілів. Завод Ford у Всеволожську 20 червня припинив роботу.

Компанія вирішила зміцнювати позиції на ринку легкого комерційного транспорту (LCV) за допомогою моделі Transit, яка випускається в Єлабузі. Контроль в новому спільному підприємстві з Sollers при цьому перейде до російської компанії, а саме СП почне працювати з 1 липня.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.