Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Формула ідеального дня: 10-3-2-1-0


В інтернеті можна знайти сотні порад про формулу ідеального дня суперпродуктивних людей – коли зазвичай прокидається і скільки відпочиває Марк Цукерберг? Скільки часу проводить на роботі і що робить на вихідних Річард Бренсон? У кожного з цих людей свої секрети, як організувати день так, щоб встигнути якомога більше. Канадський тренер з фітнесу Крейг Баллантайн запропонував свій варіант. На його думку, продуктивний день починається з правильно організованого вечора. Він об’єднав поради з продуктивності і відпочинку в одну просту формулу.

«Найголовніше те, щоб отримати контроль над часом, – це прокинутись на 15 хвилин раніше і попрацювати над тим завданням, яке ви вважаєте пріоритетом номер один. Це дуже просто», – цитує його слова видання Inc.

Однак, додає автор теорії, простіше сказати, ніж зробити. Тому Баллантайн пропонує просту для запам’ятовування формулу – 10-3-2-1-0, у якій, за його словами, сконцентровано подається корисна інформація про здоровий відпочинок і продуктивну роботу:

10 годин до сну: ні кофеїну
3 години до сну: ні їжі й алкоголю.
2 години до сну: ні роботі.
1 година до сну: ні електронним девайсам.
0 разів: стільки ви повинні натискати кнопку «Відкласти» на будильнику.

На думку Баллантайна, ця формула допоможе працювати більш продуктивно і встигати більше.

Джерело: blog.rabota.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.