Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Формула ідеального дня: 10-3-2-1-0


В інтернеті можна знайти сотні порад про формулу ідеального дня суперпродуктивних людей – коли зазвичай прокидається і скільки відпочиває Марк Цукерберг? Скільки часу проводить на роботі і що робить на вихідних Річард Бренсон? У кожного з цих людей свої секрети, як організувати день так, щоб встигнути якомога більше. Канадський тренер з фітнесу Крейг Баллантайн запропонував свій варіант. На його думку, продуктивний день починається з правильно організованого вечора. Він об’єднав поради з продуктивності і відпочинку в одну просту формулу.

«Найголовніше те, щоб отримати контроль над часом, – це прокинутись на 15 хвилин раніше і попрацювати над тим завданням, яке ви вважаєте пріоритетом номер один. Це дуже просто», – цитує його слова видання Inc.

Однак, додає автор теорії, простіше сказати, ніж зробити. Тому Баллантайн пропонує просту для запам’ятовування формулу – 10-3-2-1-0, у якій, за його словами, сконцентровано подається корисна інформація про здоровий відпочинок і продуктивну роботу:

10 годин до сну: ні кофеїну
3 години до сну: ні їжі й алкоголю.
2 години до сну: ні роботі.
1 година до сну: ні електронним девайсам.
0 разів: стільки ви повинні натискати кнопку «Відкласти» на будильнику.

На думку Баллантайна, ця формула допоможе працювати більш продуктивно і встигати більше.

Джерело: blog.rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.