Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Garrett Motion представила наступне покоління технології E-Boosting

На виставці IAA Transportation компанія Garrett Motion демонструє сучасні технології електроприскорення, які забезпечують покращену продуктивність і ефективність силових агрегатів для всіх комерційних автомобілів. На виставці можна побачити відзначений нагородами електричний турбокомпресор 48V E-Turbo для гібридних автомобілів і модульний електричний турбонагнітач нового покоління для легких комерційних автомобілів (400 В), вантажівок середньої вантажопідйомності та автобусів (800 В).

Як працює e-turbo

Електричний турбонаддув для важких двигунів покращує продуктивність і споживання палива, одночасно забезпечуючи безкомпромісне зменшення габаритів. Він сумісний з усіма видами палива (дизель, природний газ, водень, бензин). Електричний турбонаддув оснащений високошвидкісним електродвигуном, розміщеним на турбовалу для прискорення нагнітача та мінімізації внутрішньої затримки, значно покращуючи потужність двигуна та крутний момент на низьких частотах. Нова технологія забезпечує більше потужності та швидшу реакцію, водночас підвищуючи ефективність двигуна. Крім того, E-Turbo може відновлювати втрачену енергію як електричний генератор для прямого приводу гібридного двигуна або зарядки акумулятора в певних ситуаціях.

У поєднанні з додатковим турбінним розширювачем нове покоління модульного компресора може одночасно використовувати енергію вихлопних газів, що зменшує до 20% витрати електроенергії для приводу турбокомпресора. Мініатюризація компресора порівняно з попереднім поколінням також забезпечує зменшення використання сировини, що призводить до зниження вартості компонентів приблизно на 33%.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.