Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Gedore посилює діджиталізацію в торгівлі інструментами

Виокремивши свій цифровий бізнес-підрозділ, виробник інструментів з Ремшайду хоче об’єднати свою діяльність у цій галузі. Водночас, дочірня компанія Gedore Digital Solutions також покликана підтримувати торговельних партнерів у розробці комп’ютерних бізнес-моделей.

Інформаційна епоха докорінно змінює торговельний ландшафт. Цифровізація, яка швидко розвивається в останні роки, стала рушійною силою змін, створила нові можливості і перевела багато сфер на процеси, засновані на даних, в тому числі і торгівлю інструментами.

У Gedore цифровий напрямок перетворився на координаційний центр, потенціал якого планується розширити з утворенням незалежного операційного підрозділу. З цією метою фахівець з інструментального виробництва з Північної Рейну-Вестфалії заснував дочірнє підприємство, яке спеціалізується в цій галузі. Таким чином, багатьом компаніям можна допомогти підвищити свою продуктивність, наприклад, шляхом автоматизації різних внутрішніх систем і приведення звичайних і цифрових додатків у відповідність один з одним.

Як один з провідних світових виробників інструментів преміум-класу, сімейна компанія таким чином об’єднує власний цифровий бізнес і моделі продажів у виділеному бізнес-підрозділі, повідомляється в прес-релізі. Водночас, нова компанія під назвою Gedore Digital Solutions, яка розпочала свою діяльність на початку цього року, займається розробкою відповідних цифрових рішень для торговельних партнерів.

Зміцнення ринкових позицій

Команда експертів на чолі з керуючим директором доктором Яном Херстеллом забезпечить високоякісний цифровий контент для цієї мети. Діловим партнерам надаватимуться консультації щодо розробки нових цифрових бізнес-моделей або масштабування існуючих, а потім індивідуально адаптовані рішення спільно впроваджуватимуться на практиці. Таким чином, торговельні партнери можуть сильніше позиціонувати себе на ринку.

Перш за все, швидкість обробки та відправки, а також якість цифрового контенту набули особливого значення, адже в багатьох випадках від цього залежить конкурентоспроможність на ринку. Але для безперешкодного процесу необхідно враховувати розбіжності в обставинах:

“У той же час, необхідно задовольнити широкий спектр індивідуальних вимог до інтерфейсу, щоб задовольнити потреби автоматизації процесів закупівель замовника.” – так компанія з Ремшайду описує складність додатків на основі даних.

Велика цільова група

Вже кілька років поспіль цифровий бізнес-підрозділ є стратегічним та операційним фокусом для компанії, яка була заснована в 1919 році та виробляє високоякісні інструменти для промисловості та торгівлі. Як наслідок, компанія прийняла рішення про виділення бізнес-одиниці, за допомогою якої вона хоче індивідуально реагувати на потреби своїх клієнтів. Цільовою групою його консультаційної діяльності є широка група користувачів, як компаній, так і кінцевих споживачів:

“Gedore Digital Solutions підтримує онлайн чистих гравців та мультиканальних ритейлерів B2B та B2C. А традиційні роздрібні торговці також отримують вигоду від таких пропозицій, як індивідуальні консультації щодо розвитку їхніх бізнес-моделей та підвищення якості даних за допомогою спеціально розробленого для них контенту”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

При правильній інтеграції інтерфейсу “і пов’язаної з цим автоматизації різних систем” дилери також можуть уникнути помилок і втрати часу на додаток для підвищення власної продуктивності. “Фахівці Gedore Digital Solutions надають підтримку у вирішенні цих та багатьох інших складних питань.

Ян Херстелл зазначає, що новий стратегічний підрозділ об’єднує цілеспрямовані експертні знання про якість даних та цифрові бізнес-моделі і може показати, як класичні та цифрові додатки можуть бути використані у найбільш вигідний спосіб:

“Таким чином, ми активно підтримуємо наших партнерів як рушійну силу перспективних торговельних та платформних рішень, а також демонструємо, наприклад, можливості ефективного та оптимізованого поєднання класичних та цифрових бізнес-моделей”, – наголосив він.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.