Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.02.2023

Gedore представляє нові професійні обтискні кліщі CrimpMax 360

Gedore представляє нові професійні обтискні кліщі CrimpMax 360 для обтиску кінцевих наконечників на кабелях, що не перебувають під напругою. Легкі та зручні кліщі мають робочу зону обтиску, що обертається на 360° і може бути оптимально адаптована до застосування в шафі управління, на робочому столі або навіть на верстаку.

Оснащені квадратним прецизійним обтиском по всій довжині гільзи, вони забезпечують точне обтискання відповідно до DIN 46228 EN 50027. Кліщі підходять для обтиску наконечників з ізоляційною оболонкою і без неї довжиною до 18 мм і перерізом від 0,08 до 16 мм2, а також здвоєних наконечників від 2 x 0,25 до 2 x 10 мм2.

Точне застосування забезпечується автоматичним регулюванням перерізу та розблокованим позитивним замком, що гарантує повністю завершений процес обтиску.

Gedore Werkzeugfabrik GmbH & Co. KG
www.gedore.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.