Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Geely і Mercedes-Benz представили новий кросовер

Новинку планують показати у вересні поточного року

Компанії Mercedes-Benz і Geely розробляють концепт нового електричного кросовера під брендом Smart. Подробиць про новинку поки немає, але глава марки Деніел Лескоу підтвердив роботу над п’ятидверним автомобілем з повністю електричною силовою установкою.

Єдине, що відомо про кросовер – це те, що за своїми габаритами він буде порівняємо з MINI Countryman і стане найбільшою моделлю Smart на сьогоднішній день. Крім того, про новинку кажуть, що це буде компактний, але місткий і практичний автомобіль для міста.

Очікується, що в рух кросовер буде приводитися одним електромотором на 268 к.с. з запасом ходу до 500 кілометрів. Як відзначають фахівці, розробкою дизайну новинки займаються фахівці з Mercedes-Benz, а його технічною частиною – експерти з Geely. Очікується, що прем’єра концепту відбудеться у вересні поточного року на автосалоні в Мюнхені, а в продаж серійна версія надійде в наступному році.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.