Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Geely і Mercedes-Benz представили новий кросовер

Новинку планують показати у вересні поточного року

Компанії Mercedes-Benz і Geely розробляють концепт нового електричного кросовера під брендом Smart. Подробиць про новинку поки немає, але глава марки Деніел Лескоу підтвердив роботу над п’ятидверним автомобілем з повністю електричною силовою установкою.

Єдине, що відомо про кросовер – це те, що за своїми габаритами він буде порівняємо з MINI Countryman і стане найбільшою моделлю Smart на сьогоднішній день. Крім того, про новинку кажуть, що це буде компактний, але місткий і практичний автомобіль для міста.

Очікується, що в рух кросовер буде приводитися одним електромотором на 268 к.с. з запасом ходу до 500 кілометрів. Як відзначають фахівці, розробкою дизайну новинки займаються фахівці з Mercedes-Benz, а його технічною частиною – експерти з Geely. Очікується, що прем’єра концепту відбудеться у вересні поточного року на автосалоні в Мюнхені, а в продаж серійна версія надійде в наступному році.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.