Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Geely і Renault домовилися про співпрацю на ринках Китаю і Південної Кореї

Китайський автоконцерн Geely Holding і французька компанія Renault оголосили про початок співпраці на ринках Китаю і Південної Кореї. Взаємодія дозволить партнерам об’єднати ресурси і технології. Основна увага буде приділятися гібридним автомобілям на швидкозростаючих азіатських ринках, говориться в спільній заяві сторін.

У відповідності зі стратегією відкритого вихідного коду, прийнятої Geely Holding для створення архітектури SEA та випуску автомобілів на її основі холдинг Geely стане партнером групи Renault на китайському та корейському ринках. У Китаї на основі існуючих технологій Geely Holding і масштабних виробничих потужностей компанії обидва партнери спільно представлять гібридні автомобілі Renault. Компанія Renault внесе свій внесок в стратегію брендингу, розвиток каналів продажів і обслуговування, визначення відповідного шляху клієнта.

У Південній Кореї, де Renault Samsung Motors має більш ніж двадцятирічний досвід роботи, партнерство дозволить групам Renault і Geely Holding спільно зайнятися локалізацією автомобілів на базі енергоефективних платформ бренду Lynk & Co для локальних ринків.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.