Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Geely почала безконтактні продажі автомобілів


Коронавірус серйозно змінить наше життя. Коли пандемія закінчиться (а вона обов’язково закінчиться), ми зрозуміємо, що вірус приніс нам не лише неприємності, а й відкриття. Обмеження, пов’язані з прагненням запобігти поширенню вірусу, змушують багато галузей, виключно з автомобільною, шукати нові шляхи взаємодії з клієнтами. Китайська компанія Geely, наприклад, вже зараз перейшла на повністю безконтактні продажі автомобілів. Конфігурувати модель можна на сайті виробника, там же оформити купівлю, машину привезуть додому, а ключі від неї покупцеві передасть квадрокоптер.

Наразі така послуга доступна лише в окремих провінціях Китаю, але в майбутньому може почати працювати по всій країні. За даними Geely, з моменту запуску онлайн-платформою скористалися 10 тисяч осіб. Ще 110 тисяч заявили про готовність найближчим часом купити автомобіль віддалено.

У рамках боротьби з коронавірусом SARS-CoV-2 всі машини, перед тим як потрапити до власника, дезінфікуються, а кросовер Icon взагалі оснащується антибактеріальним салонним фільтром. Його розробка стала частиною програми по створенню більш досконалих систем очищення повітря і переходу до використання матеріалів з бактерицидними властивостями.

Якщо експеримент Geely стане справді успішним, дуже ймовірно, що безконтактні продажі автомобілів почнуть практикувати й інші автовиробники по всьому світу.

Джерело: www.avtomir.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.