Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Geely почала безконтактні продажі автомобілів


Коронавірус серйозно змінить наше життя. Коли пандемія закінчиться (а вона обов’язково закінчиться), ми зрозуміємо, що вірус приніс нам не лише неприємності, а й відкриття. Обмеження, пов’язані з прагненням запобігти поширенню вірусу, змушують багато галузей, виключно з автомобільною, шукати нові шляхи взаємодії з клієнтами. Китайська компанія Geely, наприклад, вже зараз перейшла на повністю безконтактні продажі автомобілів. Конфігурувати модель можна на сайті виробника, там же оформити купівлю, машину привезуть додому, а ключі від неї покупцеві передасть квадрокоптер.

Наразі така послуга доступна лише в окремих провінціях Китаю, але в майбутньому може почати працювати по всій країні. За даними Geely, з моменту запуску онлайн-платформою скористалися 10 тисяч осіб. Ще 110 тисяч заявили про готовність найближчим часом купити автомобіль віддалено.

У рамках боротьби з коронавірусом SARS-CoV-2 всі машини, перед тим як потрапити до власника, дезінфікуються, а кросовер Icon взагалі оснащується антибактеріальним салонним фільтром. Його розробка стала частиною програми по створенню більш досконалих систем очищення повітря і переходу до використання матеріалів з бактерицидними властивостями.

Якщо експеримент Geely стане справді успішним, дуже ймовірно, що безконтактні продажі автомобілів почнуть практикувати й інші автовиробники по всьому світу.

Джерело: www.avtomir.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.