Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Гельсінкі планують ліквідувати приватні авто до 2025 року


Міська влада столиці Фінляндії розглядає концепцію ліквідації приватного транспорту у своїх межах. Вона робить ставку на поєднання громадського транспорту, приватних сервісів на зразок Uber та систем райдшерінгу.

Роль міста полягає в тому, щоб дозволити цьому ринку виникнути”, – каже Соня Хейккіля, транспортний інженер, що працює на Гельсінкі.

За її словами, фінські громадяни зможуть використовувати свої смартфони для доступу до будь-якого виду транспорту: чи то програм райдшерінгу, чи то замовлення автобусу або легкового автомобіля, чи користування класичними системами громадського транспорту. Автобусні маршрути у Гельсінкі планується навіть змінювати день у день, залежно від потреб громадян.

Таким чином, у місті просто ніхто не потребуватиме приватних автомобілів до 2025 року.

Коли одночасно багато людей планує свої поїздки за допомогою смартфонів – система знаходить найвигіднішу для міста і для його мешканців схему перевезення. Для тих, хто щодня їздить в магазин за певним маршрутом, може бути замовлено послугу групової поїздки в автобусі або автомобілі. Туристи або інші люди, яким потрібно пересуватися містом упродовж тривалого часу, зможуть придбати ” пакет мобільності” з різноманітними транспортними опціями. Головне, що завжди знайдеться приватний або державний постачальник транспортних послуг, який перевезе клієнта куди йому заманеться.

Переваги такого підходу очевидні: зменшення заторів, поліпшення якості повітря, скорочення викидів, економія палива, менша кількість ДТП.

Варто відзначити, що весь міський транспорт Гельсінкі поступово переводять в електричний формат, зокрема, закупили електричні автобуси BMW.

Джерело: electrocars.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.