Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

General Motors передала 50 позашляховиків для України

Концерн General Motors передасть як гуманітарну допомогу Україні 50 позашляховиків Chevrolet Tahoe. Автомобілі надійдуть на баланс Міністерства інфраструктури та використовуватимуться для перевезення біженців та гуманітарних вантажів.

Про це повідомляє Detroit Free Press. Близько місяця тому уряд України звернувся з проханням до керівництва концерну General Motors із проханням про постачання великих позашляховиків для евакуації людей із зони бойових дій. За словами представника GM Джорджа Свігоса, спеціальна команда фахівців концерну постаралася виконати це завдання в максимально стислий термін.

Партію позашляховиків Chevrolet Tahoe відправили до польського Жешува 12 квітня, а вже 21 квітня концерн GM передав 50 машин представникам Міністерства інфраструктури. Позашляховики будуть використовуватися для використання з гуманітарною метою насамперед для евакуації мирних жителів з регіонів, де ведуться бойові дії.

Позашляховики Chevrolet Tahoe мають місткий салон і потужні силові агрегати. П’яте покоління моделі дебютувало у 2019 році. Для моделі пропонуються два бензинові V8 об’ємом 5,3 і 6,2 літра, а також тяговитий 3-літровий турбодизель. У парі з ними працює 10-ступіневий “автомат”. Залежно від модифікації позашляховик має задній чи повний привід. Завдяки високій надійності та міцності конструкції модель Tahoe багато років використовується в американській поліції та інших державних службах США.

Крім 50 автомобілів, концерн GM перерахував $250 тисяч як гуманітарну допомогу, а ще $50 всього за 4 дні зібрали співробітники концерну. До збору коштів для допомоги українцям приєднався канадський підрозділ GM Canada, який передало у березні $20 тисяч пожертвувань. Раніше в концерні GM підтвердили повний вихід з ринку країни-агресора та припинення комерційної діяльності у РФ.

Джерело: obozrevatel.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.