Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

General Motors показав свій третій електричний пікап – GMC Sierra Denali

Дебют відбудеться наступного року.

Стратегія електрифікації GM включає три пікапи. GMC Hummer EV вже з цього місяця почне прибувати до покупців, Chevrolet Silverado EV дебетує у січні на виставці CES. Сьогодні американський концерн вперше показав третю модель – електричний GMC Sierra Denali.

Позначення Denali завжди використовувалось для позначення найвищої комплектації GMC Sierra, а електромобіль був анонсований саме під такою назвою. Вірогідно, електрична версія буде доступна лише у топовому оснащенні.

Відео спочатку показує передню частину електричного Hummer, який “вітається” своїми мікродіодними фарами та “запускає хвилю”, після чого в кадрі з’являється вже оптика Sierra Denali, яка продовжує театралізоване миготіння.

Відомо, що в основі електричного пікапа GMC лежить платформа GM Ultium, як і у Hummer EV. Ці дві моделі, ймовірно, будуть мати деякі спільні агрегати. Про силову установку моделі поки нічого не відомо, але Hummer EV може похвалитись запасом ходу у 560 кілометрів, тоді як у Silverado буде в запасі 645 кілометрів.

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.