Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

General Motors хоче повернутися в Європу вже восени

General Motors хоче повернутися в Європу вже цього року. Планується почати з кількох брендів і суто електричного асортименту продукції. Очікується, що першими ринками стануть скандинавські країни.

Керівник європейського підрозділу GM Жаклін Маккуейд (Jaclyn McQuaid) повідомила Automotive News Europe (ANE), що вони почнуть продавати електромобілі в Європі восени. Вона не сказала, в яких саме країнах вони планують бути присутніми, але, за словами інсайдерського джерела ANE, компанія розпочне з Норвегії, Швеції, Данії та Фінляндії. Норвегія – країна з найвищою часткою електромобілів у світі, і мета уряду полягає в тому, щоб з 2025 року продавати тільки нові автомобілі з нульовим рівнем викидів.

GM не надала подробиць про моделі, але джерело повідомило, що до списку потрапив розкішний позашляховик Cadillac Lyriq. Судячи з усього, в Європу приїдуть тільки електромобілі на платформі Ultium.

Можливо, для Європи ще краще підійшли б менші електричні позашляховики, такі як компактний позашляховик Chevrolet Equinox EV, який буде представлений у США цього року за ціною від $30 000. Середньорозмірний позашляховик Chevrolet Blazer EV пропонується з переднім, заднім і повним приводом і також добре підійшов би для європейського ринку з точки зору розмірів.

А ось компактні моделі Chevrolet Bolt EV і EUV довжиною близько 4,20 метра, швидше за все, до Європи не доїдуть, оскільки минулого місяця General Motors оголосив про припинення їх виробництва наприкінці цього року. Нагадуємо, що версія Bolt EV тимчасово продавалася в Європі під назвою Opel Ampera-e.

Електричні пікапи, такі як Chevrolet Silverado EV, GMC Sierra EV і GMC Hummer EV, ймовірно, матимуть лише нішеве існування в Європі. Однак Ford вже оголосив, що F-150 Lightning буде пропонуватися в Норвегії. Тому не виключено, що GM все ж таки вирішить запропонувати електричний пікап. Іншою можливістю може стати розкішний седан Cadillac Celestiq, який, однак, як очікується, буде надзвичайно дорогим з ціною близько 300 000 доларів – його позиціонують як конкурента Rolls-Royce Spectre.

Група GM майже повністю пішла з європейського ринку в 2017 році – наразі на ньому пропонується лише Chevrolet Corvette. Тоді GM продала бренди Opel і Vauxhall французькій PSA Group, яка пізніше об’єдналася з Fiat Chrysler, утворивши Stellantis. Минулого року, однак, бос GM Мері Барра оголосила про повернення групи в Європу; навіть тоді йшлося виключно про електромобілі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.