Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Легендарний Джорджетто Джуджаро йде у відставку


Легендарний автомобільний дизайнер Джорджетто Джуджаро, автор оригінального Volkswagen Golf і першого Fiat Panda, подав у відставку з Italdesign Giugiaro SpA, дизайнерської та інжинірингової компанії, яку сам же заснував у 1968 році.

Це сталося приблизно через п’ять років, як Джуджаро продав 90,1-процентну частку компанії Audi, залишивши собі і синові Фабріціо 9,9 відсотків. Але і цей пакет був проданий Audi 28 червня, а 29 червня колишній власник разом з сином вийшли з ради Italdesign Giugiaro, а Джорджетто при цьому залишив пост почесного голови.

Italdesign Giugiaro у своїй заяві говорить, що Джорджетто Джуджаро пішов, «щоб присвятити більше часу особистому життю», додавши, «це не вплине на розвиток компанії».

Легендарний Джорджетто Джуджаро йде у відставку

Кар’єра Джуджаро в якості автомобільного дизайнера почалася в компанії Fiat, коли йому було 17 років. А перед тим, як заснувати власну фірму, він працював у кузовному ательє у Турині, організованому Бертоне та Чіа.

Italdesign Giugiaro займалося дизайном, проектуванням, прототипуванням і тестуванням замовлень автовиробників, залишаючи їм безпосереднє виготовлення автомобіля.

За майже 60-річну кар’єру професійного дизайнера Джорджетто Джуджаро розробив близько 100 серійних моделей автомобілів, включаючи перше покоління Golf, Panda, Fiat Punto і Audi 80. Він також був відповідальним за зовнішній вигляд сімейних спортивних автомобілів, таких, як Alfa Romeo Alfetta GT і Brera , De Tomaso Mangusta, Lotus Esprit, Maserati Ghibli, Boomerang і Bora.

У 2000 році він отримав нагороду Автомобільний дизайнер століття, а в 2002 році увійшов до Залу автомобільної слави. Крім автомобілів, Джуджаро розробляв дизайн корпусів фотоапаратів фірми Nikon, мобільних телефонів Telit, комп’ютерних прототипів компанії Apple, а також створив нову форму пасти «Marille».

Джерело: avtomaniya.com

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.