Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Легендарний Джорджетто Джуджаро йде у відставку


Легендарний автомобільний дизайнер Джорджетто Джуджаро, автор оригінального Volkswagen Golf і першого Fiat Panda, подав у відставку з Italdesign Giugiaro SpA, дизайнерської та інжинірингової компанії, яку сам же заснував у 1968 році.

Це сталося приблизно через п’ять років, як Джуджаро продав 90,1-процентну частку компанії Audi, залишивши собі і синові Фабріціо 9,9 відсотків. Але і цей пакет був проданий Audi 28 червня, а 29 червня колишній власник разом з сином вийшли з ради Italdesign Giugiaro, а Джорджетто при цьому залишив пост почесного голови.

Italdesign Giugiaro у своїй заяві говорить, що Джорджетто Джуджаро пішов, «щоб присвятити більше часу особистому життю», додавши, «це не вплине на розвиток компанії».

Легендарний Джорджетто Джуджаро йде у відставку

Кар’єра Джуджаро в якості автомобільного дизайнера почалася в компанії Fiat, коли йому було 17 років. А перед тим, як заснувати власну фірму, він працював у кузовному ательє у Турині, організованому Бертоне та Чіа.

Italdesign Giugiaro займалося дизайном, проектуванням, прототипуванням і тестуванням замовлень автовиробників, залишаючи їм безпосереднє виготовлення автомобіля.

За майже 60-річну кар’єру професійного дизайнера Джорджетто Джуджаро розробив близько 100 серійних моделей автомобілів, включаючи перше покоління Golf, Panda, Fiat Punto і Audi 80. Він також був відповідальним за зовнішній вигляд сімейних спортивних автомобілів, таких, як Alfa Romeo Alfetta GT і Brera , De Tomaso Mangusta, Lotus Esprit, Maserati Ghibli, Boomerang і Bora.

У 2000 році він отримав нагороду Автомобільний дизайнер століття, а в 2002 році увійшов до Залу автомобільної слави. Крім автомобілів, Джуджаро розробляв дизайн корпусів фотоапаратів фірми Nikon, мобільних телефонів Telit, комп’ютерних прототипів компанії Apple, а також створив нову форму пасти «Marille».

Джерело: avtomaniya.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.