Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 11.03.2023

GM хоче змусити свої автомобілі спілкуватися через ChatGPT

Американський автовиробник General Motors хоче зробити свої автомобілі більш розмовними. Менеджер GM Скотт Міллер розповів, що компанія розробляє голосового помічника на основі штучного інтелекту, можливості якого виходять за рамки розуміння простих інструкцій.

Якщо, наприклад, загориться попереджувальна лампочка, ви зможете запитати автомобіль, чи можна продовжувати рух з несправністю, чи варто негайно зупинитися. А якщо вам потрібно замінити шину, ви повинні мати можливість запитати автомобіль про інструкції.

GM хоче використати технологію, що лежить в основі текстового асистента ChatGPT, для голосового помічника, повідомляє в п’ятницю “Семафор”. Програмне забезпечення буде базуватися на хмарній платформі Microsoft Azure, яка співпрацює з розробником ChatGPT – компанією OpenAI, повідомляє видання з посиланням на обізнаних людей.

Досі виробники автомобілів інтегрували у свої машини програмне забезпечення таких голосових асистентів як Alexa від Amazon. BMW представила ідею розмовляючого автомобіля, з яким можна спілкуватися, як бачення майбутнього на технологічній виставці CES у січні.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.