Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Капот з липучкою від Google – нестандартний метод турботи про збитих пішоходів


Google отримала патент в США на інноваційну систему для захисту пішоходів і велосипедистів при зіткненні з автомобілем. Завдяки їй потерпілий буде прилипати до капота при ударі.

Для цього на капот автомобіля буде наноситися клейка речовина і шар захисного покриття. При зіткненні покриття буде легко руйнуватися, але в інший час “шкаралупа” не допустить, щоб до капоту прилипало сміття або комахи під час руху.

“Липучка” покликана захистити пішоходів і велосипедистів від повторних ударів, коли людина після зіткнення вилітає спершу на дах авто, а потім на дорогу або автомобіль, що рухається позаду.

Капот з липучкою від Google - нестандартний метод турботи про збитих пішоходів

Коли Google подавала заявку на патент даної системи в 2014 році, то розглядала її як тимчасову міру, покликану уберегти пішоходів від зіткнень з автомобілями, поки самі авто не стануть достатньо “розумними”, щоб не допускати зіткнень зовсім.

Такі механізми безпеки можуть стати непотрібними, завдяки розвитку технологій, що дозволяють уникати аварій, але в даний час бажано, щоб автомобілі оснащувалися такими системами безпеки для пішоходів“, – наголошується в патенті Google.

Ребекка Томпсон з Американського фізичного товариства бачить певні переваги в системі Google. “Краще бути просто збитим машиною, ніж зіткнутися з машиною, потім вдаритися об землю і ще об одну машину”, – говорить вона.

У той же час Томпсон підкреслює, що у системи є і свої недоліки. Якщо пішохід чи велосипедист, приклеївшись до капота, перекриє водієві огляд, це може перешкодити тому від’їхати в безпечне місце. Крім того, руки або ноги потерпілого може затягнути під авто, що призведе до нових травм.

Джерело: nv.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.