Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Капот з липучкою від Google – нестандартний метод турботи про збитих пішоходів


Google отримала патент в США на інноваційну систему для захисту пішоходів і велосипедистів при зіткненні з автомобілем. Завдяки їй потерпілий буде прилипати до капота при ударі.

Для цього на капот автомобіля буде наноситися клейка речовина і шар захисного покриття. При зіткненні покриття буде легко руйнуватися, але в інший час “шкаралупа” не допустить, щоб до капоту прилипало сміття або комахи під час руху.

“Липучка” покликана захистити пішоходів і велосипедистів від повторних ударів, коли людина після зіткнення вилітає спершу на дах авто, а потім на дорогу або автомобіль, що рухається позаду.

Капот з липучкою від Google - нестандартний метод турботи про збитих пішоходів

Коли Google подавала заявку на патент даної системи в 2014 році, то розглядала її як тимчасову міру, покликану уберегти пішоходів від зіткнень з автомобілями, поки самі авто не стануть достатньо “розумними”, щоб не допускати зіткнень зовсім.

Такі механізми безпеки можуть стати непотрібними, завдяки розвитку технологій, що дозволяють уникати аварій, але в даний час бажано, щоб автомобілі оснащувалися такими системами безпеки для пішоходів“, – наголошується в патенті Google.

Ребекка Томпсон з Американського фізичного товариства бачить певні переваги в системі Google. “Краще бути просто збитим машиною, ніж зіткнутися з машиною, потім вдаритися об землю і ще об одну машину”, – говорить вона.

У той же час Томпсон підкреслює, що у системи є і свої недоліки. Якщо пішохід чи велосипедист, приклеївшись до капота, перекриє водієві огляд, це може перешкодити тому від’їхати в безпечне місце. Крім того, руки або ноги потерпілого може затягнути під авто, що призведе до нових травм.

Джерело: nv.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.