Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Gordon Murray Automotive (GMA) T.33 Spider представлений офіційно

 

За словами GMA, дві знімні панелі даху та заднє скління забезпечують “автентичний досвід водіння Spider з характерним саундтреком”. На додаток до нового дизайну від передньої стійки до задньої частини, фіксований дах Spider забезпечує захист від перекидання, оптимізує жорсткість і є невід’ємною частиною дизайну кузова.

Не дивно, що силовий агрегат Spider походить від його закритого брата. А саме від 617-сильного Cosworth GMA.2 V12. Атмосферний двигун не має жодних електричних наворотів, працює в парі з механічною коробкою передач і віддає потужність на задні колеса.

Панелі даху з композитного вуглецевого волокна можна скласти в 115-літрове переднє багажне відділення, а два бічні відсіки забезпечують додатково 180 літрів простору для зберігання. Як і всі дорожні автомобілі GMA, T.33 Spider буде випущено суворо обмеженою серією у 100 одиниць.

Дизайнери розробили чотири варіанти екстер’єру та інтер’єру T.33 Spider, включаючи кольорову палітру, натхненну любов’ю Гордона Мюррея до тропічних сорочок. T.33 Spider базується на технології монокока з надлегкого вуглецевого волокна iStream Ultralight і збирається вручну разом з T.33 на новому заводі GMA у Віндлшемі, Великобританія.

Гордон Мюррей каже, що завжди хотів побудувати T.33 Spider.

“З самого початку програми T.33 я завжди мав намір побудувати Spider – насправді я намалював Spider раніше, ніж Coupé, щоб переконатися в правильності пропорцій. І з того першого ескізу я знав, що T.33 Spider, з його відкритим кокпітом і неймовірним двигуном Cosworth GMA.2 V12 прямо позаду вас, запропонує по-справжньому захоплюючий досвід водіння, який не має собі рівних”, – сказав Мюррей.

Ціни на закритий T.33 починаються від 1,37 мільйона фунтів стерлінгів (понад 1,5 мільйона євро за сьогоднішнім курсом). Втім, всі 100 екземплярів купе вже давно продані. Ймовірно, те ж саме можна очікувати і для Spider.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.