Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Gordon Murray T.33 Spider: тизер перед прем’єрою 4 квітня

Gordon Murray Automotive має намір додати новий родстер до своєї лінійки суперкарів. GMA анонсує T.33 Spider напередодні його дебюту 4 квітня і показує ранній ескіз нового автомобіля, який може відрізнятися від T.33 Coupé кількома новими змінами в дизайні.

На даному етапі немає ніяких подробиць про автомобіль, оскільки GMA оголосила, що не буде розкривати повні технічні характеристики до прем’єри. Однак ми знаємо, що він буде оснащений двигуном V12.

T.33 буде оснащений спеціально переробленою версією 3,9-літрового двигуна V12 моделі T.50, який був розроблений спільно з Cosworth і вже вважається найкращим дванадцятициліндровим двигуном для дорожніх автомобілів. Маючи вагу всього 178 кг, 3,9-літровий двигун V12 досягає 11 100 об/хв і видає 615 к.с. при 10 500 об/хв та 451 Нм при 9 000 об/хв.

V12 в Spider буде доступний з шестиступінчастою механічною коробкою передач або шестиступінчастою коробкою передач з підрульовими перемиканнями, як і в купе. Що може постраждати, так це відмінне співвідношення потужності до ваги T.33, яке краще, ніж у McLaren F1 в купе. Вага м’якого верху може додати кілька кілограмів.

Тизерний ескіз також натякає на незначні зміни в стилістиці передньої та задньої частини кузова, які відрізняються від купе. Втім, це лише перший погляд на автомобіль.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.