Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.06.2023

H1st Vision: автомобіль для людей і майбутнього

Автовиробники хочуть підготуватися до викликів майбутнього за допомогою міжгалузевої співпраці. Renault також збирає навколо себе партнерів.

Французьке спільне підприємство Software République в рамках дослідження H1st Vision (= “Human First Vision”, що можна перекласти як “Першочергове бачення людини”) націлилося на майбутнє мобільності, і в першу чергу – на людей.

Компактний електричний кросовер має близько 20 інновацій на борту, включаючи новий тип біометричної системи доступу, потужну звукову систему та моніторинг здоров’я пасажирів.

Партнерами в розробці є виробник автомобілів Renault, постачальник ІТ-послуг Atos та компанія Dassault Systèmes, яка займається розробкою програмного забезпечення. Прем’єра технології відбудеться на виставці Viva Technology 2023 у Парижі; серійне впровадження не планується.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.