Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Хакери дистанційно управляли джипом на шосе. Відео


Система Uconnect в автомобілях компанії Chrysler дозволяє власникові автомобіля віддалено відкривати двері, заводити машину, включати фари, і робити багато інших речей за допомогою телефону. Але два хакера вирішили продемонструвати, як сидячи вдома в п’ятнадцяти кілометрах від автомобіля вони можуть отримати практично повне управління автомобілем.

В експерименті погодився взяти участь один з журналістів Wired, який був за кермом Jeep Cherokee. Під час руху автомобіля по шосе хакери по черзі включали кондиціонер в машині, запускали радіо на всю гучність, активували двірники, і в кінці навіть відключили двигун. Все що їм для цього необхідно було, це знати IP адресу машини і за допомогою ноутбука і телефону підключитися до неї.

Система Uconnect потенційно вразлива перед подібними атаками. Chrysler вже випустив патч, проте його необхідно вручну встановити через flash накопичувач, або у дилера.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.