Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Хакери дистанційно управляли джипом на шосе. Відео


Система Uconnect в автомобілях компанії Chrysler дозволяє власникові автомобіля віддалено відкривати двері, заводити машину, включати фари, і робити багато інших речей за допомогою телефону. Але два хакера вирішили продемонструвати, як сидячи вдома в п’ятнадцяти кілометрах від автомобіля вони можуть отримати практично повне управління автомобілем.

В експерименті погодився взяти участь один з журналістів Wired, який був за кермом Jeep Cherokee. Під час руху автомобіля по шосе хакери по черзі включали кондиціонер в машині, запускали радіо на всю гучність, активували двірники, і в кінці навіть відключили двигун. Все що їм для цього необхідно було, це знати IP адресу машини і за допомогою ноутбука і телефону підключитися до неї.

Система Uconnect потенційно вразлива перед подібними атаками. Chrysler вже випустив патч, проте його необхідно вручну встановити через flash накопичувач, або у дилера.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.