Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Компанія Hankook створила нові безповітряні шини. Відео


Замість звичної повітряної камери, в покришки серії IFlex використовується особливий сітчастий прошарок.

Виробник шин з Південної Кореї, компанія Hankook, оголосила про завершення первинних випробувань безповітряних шин нового покоління IFlex.

Крім того, що покришки позбавлені повітряної камери, вони ще й виготовляються з секретного екологічно чистого матеріалу.

Як йдеться у повідомленні, шини Hankook IFlex п’ятого покоління за показниками пружності відповідають класичним покришкам. Замість повітря застосовується спеціальний сітчастий прошарок, що розподіляє навантаження на безліч невеликих секцій, які сформовані із зносостійкого матеріалу. При цьому, ця версія шин може встановлюватися на стандартний обід.

Нагадаємо, корейці показали перший зразок безповітряному покришки в 2011 році. З тих пір компанія удосконалює технологію і процеси виробництва шин, покращує їх параметри, і готується до їх запуску в серійне виробництво.

Як заявляють розробники, в останніх випробуваннях IFlex порівнювали з серійними шинами по ряду стандартних випробувань на швидкостях до 130 км / год. В результаті перевірки безповітряні покришки нічим не поступилися традиційним аналогам, в деяких випадках значно перевершили їх. Особливо за показниками «екологічності виробництва». У виробництві нових безповітряних покришок потрібно менше витрат енергоресурсів. Вони також вважають, що такі шини значно легше утилізувати.

Джерело: autoportal.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.