Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 12.11.2023

Helixx: транспортер виготовлений на принтері

Helixx, англійський стартап з виробництва електромобілів, тепер показує свій електричний транспортний засіб, вперше представлений як комп’ютерний рендер навесні 2023 року, в якості готового до експлуатації прототипу.

Вантажна версія ультраспартанського вантажного фургона, деталі якого були виготовлені за допомогою 3D-принтера, реалізована із закритим транспортним відсіком.

В основі фургона довжиною 3,20 м і шириною 1,50 м лежить гібридне шасі з алюмінію, на яке за допомогою адитивного процесу надягають лише п’ять кузовних деталей, виготовлених із пластику. Легкі компоненти, які недорого виготовляються за допомогою 3D-друку, можна легко зібрати за допомогою методу “клацни і скріпи” (click and bond).

Вантажна версія пропонує кабіну водія з центральним одномісним сидінням і кермом по центру, що дозволяє використовувати автомобіль на ринках з лівостороннім і правостороннім рухом. За кабіною центром Helixx має вантажний відсік об’ємом 2,1 кубометра.

На додаток до Cargo, Helixx має намір реалізувати варіант Truck pick-up і пасажирський варіант Tuk and Ride на тій же основі. Транспортні засоби були розроблені відповідно до специфікацій легкої категорії L7e. Потужність обмежена до 15 кВт/20 к.с. Варіанти, призначені для служб таксі, розраховані на рух зі швидкістю до 80 км/год.

Електроенергія надходить від знімних блоків з елементами LFP ємністю 2 кВт/год. Кількість блоків, а отже, і ємність акумулятора, може бути різною. Планується 4, 8 або 12 кВт-год і, таким чином, запас ходу до 200 км.

Автомобілі не продаються безпосередньо споживачам, а здаються в оренду автопаркам і компаніям на умовах підписки. Електромобілі будуть використовуватися переважно на ринках, що розвиваються, таких як Індія. Ціна 25 центів долара розрахована на годину використання. Для виробництва Helixx будуть створені невеликі регіональні заводи, які потім будуть працювати за ліцензіями так само, як і франшизи фаст-фудів. 95 відсотків компонентів будуть вироблятися на місцевому рівні. Дрібносерійне виробництво має розпочатися в Англії вже наступного року, а пізніше буде відкрито виробничий майданчик у Південно-Східній Азії.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.