Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.04.2023

Hiphi оголошує про вихід на європейський ринок: маленький розкішний бренд, великі плани

Hiphi – це черговий автовиробник з Китаю, який готується досягти успіху в Європі. Цього року він почне з ринків Німеччини та Норвегії.

Молодий китайський бренд розкішних автомобілів Hiphi продовжує свою експансію на зарубіжні ринки. Як оголосив виробник кілька днів тому на Шанхайському автосалоні, перші електромобілі будуть доставлені європейським клієнтам вже цього року. На черзі – Близький Схід.

“Ми також дивимося в глобальному масштабі. У 2023 році ми запустимо нашу глобальну стратегію бренду”, – заявив на виставці засновник і генеральний директор Девід Дінг. За його словами, з моменту свого заснування компанія Hiphi прагнула створити глобальний бренд високого класу з Китаю.

Шоуруми в Мюнхені та Осло

У Європі спочатку буде відкрито два автосалони, так звані “Hiphi Hubs”. Згадані локації – це німецький Мюнхен та столиця Норвегії Осло. Німеччина є найбільшим ринком електромобілів у Європі, і майже 80 відсотків автомобілів, проданих у Норвегії у 2022 році, будуть електромобілями, йдеться у повідомленні. Центри фізичного досвіду будуть тісно пов’язані з глобальним веб-сайтом https://www.hiphi.com і запланованим додатком для продажів.

Спочатку будуть запропоновані моделі X і Z з електричним приводом. Обидва автомобілі покладаються на передові технології акумуляторів і потужні двигуни, а запас ходу заявлений на рівні понад 600 кілометрів (відповідно до китайського стандарту CLTC). Модель X вже отримала індивідуальне схвалення Європейського Союзу як транспортний засіб, додає виробник.

Задні двері Hiphi X відкриваються проти руху

Hiphi позиціонує чотири- або шестимісний X як розкішний позашляховик, родзинкою якого є автоматична система відкривання дверей ззаду.

Granturismo Z, з іншого боку, має на борту роботизовану руку, яка повертає інформаційно-розважальний екран у потрібному напрямку.

Менший позашляховик як модель початкового рівня

Третій світовий автомобіль, представлений HiPhi в Шанхаї, – це Y, який також є позашляховиком. Компанія поки що мовчить про розміри, технології та ціни майбутньої моделі початкового рівня. Однак підготовка до серійного виробництва вже ведеться. Перші клієнтські замовлення на внутрішньому ринку анонсовані на кінець 2023 року, а поставки в Європу мають розпочатися наступного року.

Hiphi був запущений у 2019 році як бренд компанії Human Horizons зі штаб-квартирою в Шанхаї. Засновник компанії Дінг раніше очолював китайське відділення General Motors (GM). Компанія повідомила, що поставила 4 349 автомобілів у Китаї в минулому 2022 році, порівняно з 8 586 одиницями з моменту свого заснування.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.