Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.05.2023

Honda і GS Yuasa домовилися про створення спільного підприємства з виробництва акумуляторів

Honda та GS Yuasa підписали угоду про створення спільного підприємства, яке займатиметься розробкою літій-іонних акумуляторів великої ємності та високої продуктивності. Дві японські компанії вели переговори про укладення угоди з січня 2023 року і готові створити спільне підприємство “Honda・GS Yuasa EV Battery R&D Co., Ltd.” (50/50) вже цього року.

Основна увага буде зосереджена на “дослідженнях і розробці літій-іонних акумуляторів і методів виробництва акумуляторів, які будуть висококонкурентними в глобальному масштабі”. Але довгостроковою метою партнерства, очевидно, є масове виробництво акумуляторів для електромобілів. Тому нова компанія буде “прагнути побудувати ланцюжок поставок ключової сировини та високоефективну систему виробництва своїх батарей”.

Це не дивно, оскільки GS Yuasa (один з найбільших японських виробників акумуляторів) прагне більш серйозно поставитися до літій-іонних батарей для електромобілів. Компанія вже працювала в цій галузі (спільне підприємство Lithium Energy Japan для плагін-гібридів Mitsubishi та спільне підприємство Blue Energy для гібридів Honda).

Нове партнерство з Honda (і, можливо, з іншими партнерами) може зробити GS Yuasa одним з найбільших виробників акумуляторів для електромобілів протягом цього десятиліття.

Коментарі Коїчі Ямамото, директора-представника та (майбутнього) президента Honda・GS Yuasa EV Battery R&D Co, Ltd:

“Ми раді, що Honda та GS Yuasa досягли угоди про створення спільного підприємства, яке стане новою віхою в нашому прагненні до вуглецевої нейтральності – мети, яку поділяють обидві компанії. Нова компанія буде повністю використовувати сильні сторони обох компаній і займе міцні позиції на швидкозростаючому ринку акумуляторів”.

Питання полягає в тому, який хімічний склад і тип акумуляторних елементів буде обрано для нових електромобілів і чи готова Honda до нових рішень, таких як акумуляторні батареї типу cell-to-pack або структурні акумуляторні блоки. І на ці питання має відповісти компанія Honda・GS Yuasa EV Battery R&D Co. до того, як партнери вирішать інвестувати мільярди в нові заводи з виробництва акумуляторів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.