Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Honda і Sony створили спільний бренд електромобілів Afeela

Японські корпорації Honda і Sony створили спільний автомобільний бренд – Afeela. Його презентація відбулась у середу, 4 січня, в межах технологічної виставки CES 2023 у Лас-Вегасі, пише Reuters.

Електрокари компанії Sony Honda Mobility під брендом Afeela вироблятимуть на одному з американських заводів Honda.

Попередні замовлення відкриються у 2025 році, а старт продажів заплановано на 2026 рік. Спочатку машини продаватимуть тільки на ринку США, потім вони з’являться у Європі та Японії.

Розумні технології авто спиратимуться на можливості чипів Qualcomm Snapdragon, а графічний інтерфейс користувача збираються реалізувати на базі Unreal Engine від Epic Games.

Електрокар використовуватиме досвід Sony в галузі штучного інтелекту, розваг, віртуальної та доповненої реальності, тоді як Honda відповідатиме за автомобільну складову.

Вартість автомобілів Afeela поки що не повідомляється, але новий бренд позиціонують як преміальний. Він буде конкурувати з автомобілями преміумкласу Mercedes-Benz, BMW, Volvo та Audi.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.