Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Дві третини моделей HONDA на ринку будуть електрокарами


Компанія Honda вступає в еру електрифікації. Як повідомляє японський виробник, до 2030 року 75% його автомобілів на глобальному ринку будуть зеленими моделями – плагін-гібридами та електрокарами.

Зараз у Honda немає глобальних електромобілів: поки компанія випускає дрібносерійний ліфтбек Clarity Electric – цей автомобіль поступається своїм конкурентам по багатьом параметрам, особливо запасу ходу, але непогано продається в США. Проте, вже в найближчі роки вона випустить два електромобілі, які мають забезпечити компанії хороший прибуток: один з них буде глобальною моделлю, інший – орієнтований на Китай. Також компанія поступово виводить на ринок гібридні моделі (наприклад, той же Clarity, але у виконанні PHEV).

У виробництві авто на електротязі Хонді допоможе General Motors (GM). Нещодавно обидві компанії підписали угоду, мета якої – спільне використання акумуляторів нового покоління в майбутніх електромобілях. Як очікуються, нові батареї будуть компактніші, безпечніші і, головне, енергоефективніші нині існуючих аналогів.

Джерело:  ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.