Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Дві третини моделей HONDA на ринку будуть електрокарами


Компанія Honda вступає в еру електрифікації. Як повідомляє японський виробник, до 2030 року 75% його автомобілів на глобальному ринку будуть зеленими моделями – плагін-гібридами та електрокарами.

Зараз у Honda немає глобальних електромобілів: поки компанія випускає дрібносерійний ліфтбек Clarity Electric – цей автомобіль поступається своїм конкурентам по багатьом параметрам, особливо запасу ходу, але непогано продається в США. Проте, вже в найближчі роки вона випустить два електромобілі, які мають забезпечити компанії хороший прибуток: один з них буде глобальною моделлю, інший – орієнтований на Китай. Також компанія поступово виводить на ринок гібридні моделі (наприклад, той же Clarity, але у виконанні PHEV).

У виробництві авто на електротязі Хонді допоможе General Motors (GM). Нещодавно обидві компанії підписали угоду, мета якої – спільне використання акумуляторів нового покоління в майбутніх електромобілях. Як очікуються, нові батареї будуть компактніші, безпечніші і, головне, енергоефективніші нині існуючих аналогів.

Джерело:  ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.