Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.07.2023

Honda S2000 може повернутися у 2023 році у вигляді електромобіля

Ми вже чули кілька теорій про можливе відродження Honda S2000. Випущений у квітні 1999 року на честь 50-річчя японської компанії, спортивний автомобіль з відкритим верхом і передньо-середнім розташуванням двигуна мав величезний успіх у продажах для Honda: за десять років виробництва було поставлено понад 110 000 одиниць.

Згідно з новим повідомленням з Великобританії, автовиробник тепер прагне розвинути цю формулу і планує відсвяткувати своє 75-річчя ідейним наступником S2000 для нової ери в автомобілебудуванні.

Видання Car стверджує, що почуло від “інсайдерів всередині компанії”, що Honda готує невеликий електричний спортивний автомобіль. Це припущення слід сприймати з певною часткою скептицизму, але видання стверджує, що компанія використає свою нову архітектуру електромобіля e:n як основу для свого нового продукту.

Тоді це буде один з близько 30 нових електромобілів, які Honda планує випустити до кінця десятиліття. Наступник S2000, що живиться від батареї, може також називатися Type R, і технічний радник Honda пояснює, чому.

“Type R – це перегони. Він перевозить задоволення. Електромобіль може це робити, а Type R не покладається виключно на двигун внутрішнього згоряння. Навіть у повністю електричному суспільстві все одно будуть Type R, які даруватимуть максимальне задоволення від водіння”, – сказав Котаро Ямамото в інтерв’ю виданню.

Втім, у повідомленні не наводиться жодних інших подробиць про новий електричний спорткар. S2000 пропонувався з 2,0-літровим або 2,2-літровим атмосферним бензиновим двигуном, потужність якого варіювалася в залежності від модельного року і ринку. Найпотужнішою версією була модель JDM з робочим об’ємом 2,0 літра і піковою потужністю 250 к.с. (184 кіловати). Однак атмосферний чотирициліндровий двигун здається застарілим за сучасними галузевими стандартами, і, як повідомляється, наступна модель буде покладатися на повністю електричну силову установку.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.