Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Honda відмовляється в Європі від дизельних авто


До 2021 року в Європі компанія Honda повністю відмовиться від автомобілів з дизельними двигунами. Таку заяву зробив Дейв Ходжетт, керуючий директор Honda у Великобританії.

У найближчі роки Honda планує, особливо на європейському ринку, робити акцент на «зелені» технології. Замість дизельних машин європейцям запропонують гібриди і електромобілі. Епоха дизельних авто компанії Honda в Європі закінчиться зі зняттям з виробництва Honda Civic поточного модельного року. А це відбудеться ближче до кінця 2020 року.

Honda планує, що до 2025 року приблизно 67% автомобілів, які вона продає на Старому Континенті, матимуть електричну силову установку. Така мета поставлена в стратегічному плані розвитку.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.