Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Honda відмовляється в Європі від дизельних авто


До 2021 року в Європі компанія Honda повністю відмовиться від автомобілів з дизельними двигунами. Таку заяву зробив Дейв Ходжетт, керуючий директор Honda у Великобританії.

У найближчі роки Honda планує, особливо на європейському ринку, робити акцент на «зелені» технології. Замість дизельних машин європейцям запропонують гібриди і електромобілі. Епоха дизельних авто компанії Honda в Європі закінчиться зі зняттям з виробництва Honda Civic поточного модельного року. А це відбудеться ближче до кінця 2020 року.

Honda планує, що до 2025 року приблизно 67% автомобілів, які вона продає на Старому Континенті, матимуть електричну силову установку. Така мета поставлена в стратегічному плані розвитку.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.