Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Honda закриє завод в Великобританії


Японський автовиробник Honda Motor закриє виробниче підприємство в Великобританії – ще один удар для британської автомобільної галузі, яка втрачає тисячі робочих місць і важливі операції в зв’язку з Brexit.

Завод Honda в Суїндоні, що знаходиться в 130 км від Лондона, є четвертим за величиною автомобільним підприємством в Великобританії. На заводі, де виробляються автомобілі Honda Civic в кузові хетчбек, працюють близько 3,5 тис. співробітників.

Про плановане закриття підприємства Honda в Суїндоні в 2021-2022 рр. повідомив місцевий депутат Джастін Томлісон. Також він написав, Honda планує закрити підприємство в Туреччині, де виробляються седани Civic. Виробництво автомобілів Honda для європейського ринку буде консолідовано в Японії, зазначив депутат.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.