Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Honda закриє завод в Великобританії


Японський автовиробник Honda Motor закриє виробниче підприємство в Великобританії – ще один удар для британської автомобільної галузі, яка втрачає тисячі робочих місць і важливі операції в зв’язку з Brexit.

Завод Honda в Суїндоні, що знаходиться в 130 км від Лондона, є четвертим за величиною автомобільним підприємством в Великобританії. На заводі, де виробляються автомобілі Honda Civic в кузові хетчбек, працюють близько 3,5 тис. співробітників.

Про плановане закриття підприємства Honda в Суїндоні в 2021-2022 рр. повідомив місцевий депутат Джастін Томлісон. Також він написав, Honda планує закрити підприємство в Туреччині, де виробляються седани Civic. Виробництво автомобілів Honda для європейського ринку буде консолідовано в Японії, зазначив депутат.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.