Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai випадково опублікував характеристики майбутнього електромобіля IONIQ 5

У серпні поточного року корейський автовиробник Hyundai анонсував новий електромобільний бренд IONIQ, в рамках якого в найближчі роки вийдуть мінімум три електричні моделі. Першою моделлю лінійки стане компактний кросовер Hyundai IONIQ 5, що базується на ретро-концепті Hyundai 45 і компанія досить несподівано (і випадково) оголосила його характеристики і точну дату анонсу/виходу.

Інформація на короткий час з’явилася на офіційному сайті на сторінці попереднього замовлення моделі, що не дивно з огляду на те, що продажі повинні стартувати вже на початку 2021 року. Дані практично відразу прибрали з сайту, проте ентузіасти встигли зробити відповідні скріншоти.

Отже, згідно з офіційною інформацією, зарезервувати електрокросовер Hyundai IONIQ 5 можна буде в період з 2 по 16 лютого 2021 року, при цьому перші покупці отримають свої екземпляри в червні-липні наступного року. Першою буде доступна версія The First Edition, але для кожної країни першої хвилі продажів передбачена своя квота (наприклад, для Австрії це 150 екземплярів).

Електрокросовер IONIQ 5 буде виконаний в габаритах 4460x1890x1600 мм (колісна база 3000 мм), він отримає повний привід і електродвигун потужністю 230 кВт/313 к.с. з розгоном до 100 км/год всього за 5,2 секунди. Ємність батареї не озвучується, проте запас ходу від повного заряду повинен скласти досить непогані 450 км по вимірювальному циклу WLTP. Батарея зможе заряджатися від звичайної побутової мережі (2,3 кВт), від зарядної станції Wallbox (11 кВт) і на швидкісних зарядках постійного струму (потужність не озвучується), де зможе заряджатися від 20% до 80 % ємності всього за 15 хвилин.

Нагадаємо, що у 2021 році крім електрокросовера IONIQ 5 в рамках нового бренду також вийде седан IONIQ 6, побудований на базі ще одного ретро-концепту Hyundai Prophecy. У 2022 році буде представлений великий кросовер IONIQ 7, виконаний у тому ж стилі, що і Prophecy.

 

Источник: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.