Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai має намір запустити у виробництво свій власний DeLorean – концепт N Vision 74

В середині липня 2022 року Hyundai представив свій власний DeLorean, презентувавши N Vision 74 як данину пам’яті своєму історичному Pony Coupe. Як і DMC-12, концепт, представлений на Туринському автосалоні 1974 року в Італії, був розроблений неймовірно талановитим Джорджетто Джуджаро.

Сьогодні, у 2023 році, схоже, південнокорейський бренд має намір запустити у виробництво духовного наступника, про якого буде оголошено пізніше цього місяця.

Згідно з повідомленням корейського видання Money Today, 27 травня Hyundai проведе “Pony Day” у своїй дизайн-студії в Сеулі. Будуть оприлюднені не лише плани щодо створення автомобіля, але й показаний його остаточний вигляд, який, ймовірно, буде менш радикальним, ніж торішній дуже привабливий концепт.

Дату презентації слід сприймати з певною часткою скептицизму, оскільки видання не вказує, звідки воно отримало цю інформацію, а лише посилається на неназвані джерела в індустрії.

Концепт N Vision 74 був складним гібридом, який обходився без двигуна внутрішнього згоряння. Натомість він використовував незвичну комбінацію водневих паливних елементів та акумуляторів. Він мав два задніх електродвигуни, які разом видавали 671 к.с. (500 кіловат) і 900 ньютон-метрів крутного моменту. З повністю зарядженою батареєю ємністю 62,4 кВт-год і лише 4,2 кілограмами водню концепт досягав запасу ходу понад 600 кілометрів.

Надзвичайно приваблива розробка обіцяла прискорення з місця до 96 км/год (60 миль/год) за чотири секунди і максимальну швидкість 250 км/год. Під час презентації N Vision 74 компанія Hyundai заявила, що її інженери розглядають можливість встановлення переднього двигуна для ще більшої потужності.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.