Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai має намір побудувати завод з випуску електромобілів у США

Південнокорейський автовиробник Hyundai Motor Group наступного тижня оголосить про будівництво заводу з випуску електромобілів в американському штаті Джорджія, повідомляє Market Watch із посиланням на джерела в офіційних колах США. За словами одного з джерел, Hyundai оголосить про проект під час офіційного візиту президента США Джо Байдена до Сеула, запланованого на 20-21 травня.

Підприємство, яке буде збудовано приблизно за 40 км від Саванни на ділянці площею 2,2 тис. акрів, дозволить створити 8,5 тис. робочих місць.

Інше джерело повідомило Market Watch, що Hyundai планує інвестувати в проект понад 7 млрд доларів і вироблятиме на новому заводі не лише електромобілі, а й машини з двигунами внутрішнього згоряння.

Раніше Hyundai пообіцяла інвестувати 7,4 млрд доларів у США до 2025 року, у тому числі у виробництво електромобілів, модернізацію існуючих підприємств та розробку технологій.

У грудні минулого року американський виробник електромобілів Rivian Automotive також оголосив про плани будівництва підприємства в Джорджії. Проект вартістю 5 млрд доларів має створити 7,5 тис. робочих місць.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.