Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai: онлайн-оновлення для всіх з 2025 року

Hyundai хоче стати мережевим постачальником послуг мобільності. Усі нові автомобілі мають бути онлайн до середини десятиліття.

Hyundai Group хоче тісніше об’єднати свій автопарк до 2025 року. До середини десятиліття всі нові автомобілі Hyundai, Kia та Genesis у всьому світі повинні мати можливість оновлювати програмне забезпечення бездротовим способом, тобто мати можливість виконувати так звані оновлення по повітрю. Крім того, близько 20 мільйонів транспортних засобів повинні мати доступ до «Підключених автомобільних послуг» компанії до цього часу.

Вони дозволяють, серед іншого, завантажувати нові функції програмного забезпечення або активувати додаткове обладнання за плату. Hyundai сподівається, що це призведе до різноманітних і стабільних джерел доходу. Крім того, планується створення мережі з новими сервісами мобільності.

Окрім автомобілів і комерційних транспортних засобів для ринку приватних клієнтів, корейці хочуть у майбутньому будувати та експлуатувати роботизовані таксі, дрони, інші інноваційні транспортні засоби серед яких будуть і літаки.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.