Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.07.2023

Hyundai представила Santa Fe 2024 в абсолютно новому стилі

Численні шпигунські знімки, які зʼявлялися протягом останніх кількох місяців, не брехали – новий Hyundai Santa Fe повністю відрізняється від попередньої моделі. У п’ятому поколінні середньорозмірний позашляховик отримав свіжий кубічний дизайн та фанкові ліхтарі у вигляді літери “H”. Повністю оновлена модель отримала 21-дюймові легкосплавні диски з шинами 245/45 R21, розміщені в квадратних колісних арках, та більш міцний зовнішній вигляд. Автомобіль також отримав масивні задні двері, такі ж широкі, як і сам автомобіль.

Задні ліхтарі розташовані досить низько і мають ту ж саму літеру “H”, а логотип Hyundai та великий напис “Santa Fe” прикрашають задні двері. Наразі Hyundai не оприлюднює жодних технічних характеристик, але каже, що колісна база була подовжена. Нагадаємо, що колісна база старого Santa Fe становить 2765 міліметрі. Південнокорейський автовиробник визнає, що застосував “нетрадиційний підхід” до цього вражаючого редизайну, намагаючись надати позашляховику свіжого вигляду та максимізувати внутрішній простір.

Santa Fe 2024 року, що нагадує Defender 130 збоку, зазнав значних змін і всередині. Це остання модель, яка отримала вигнутий подвійний екран, і в типовій для Hyundai манері, ви все ще маєте окремі елементи керування для кліматичних налаштувань. Кнопки та ручки старої школи в поєднанні з ємнісними сенсорними клавішами – симбіоз старого та нового, щоб догодити обом світам.

Ви можете легко визначити, що це широкий автомобіль, завдяки великому простору між передніми сидіннями, де достатньо місця для двох бездротових зарядних пристроїв, розташованих поруч. Ще одна тенденція в дизайні, яку ми помітили, – це безперервний вентиляційний отвір, що тягнеться від однієї сторони приладової панелі до іншої. Перероблений пластик був використаний для виготовлення килимків, обшивки і навіть спинки повністю складаних сидінь другого і третього ряду. Ще один екологічно чистий матеріал, знайдений всередині, – це шкірозамінник, який покриває дверні карти.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.