Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai припинив розробку двигунів внутрішнього згоряння

Корейський концерн Hyundai зупинив розробку двигунів внутрішнього згоряння, повідомляє інтернет-видання The Korea Economic Daily. Згідно з інформацією, керівництво виробника розпустило відповідний підрозділ у Дослідницькому центрі Нам’янг, який займався проектуванням та розробкою традиційних силових установок.

Рішення приймає керівництво Hyundai, яке має намір зосередити всі свої зусилля на електромобілях, які не потребують двигунів внутрішнього згоряння. Офіційних коментарів від концерну поки що немає. Проте кажуть, що замовлення вже надіслав співробітникам новий керівник відділу досліджень та розробок Пак Чун Кук, який лише кілька днів тому змінив німця Альберта Бірмана. У листі йдеться, що відділу слід зосередитись на інноваційних розробках, у яких буде використано величезний досвід, накопичений за роки роботи.

Якщо це правда, можна припустити, що Hyundai завершила роботи зі створення нових бензинових та дизельних двигунів. Корейський виробник тепер зосередиться на електричних силових установках із нульовим рівнем викидів. Їм будуть оснащуватися не тільки моделі Hyundai, але й два інші бренди групи – Genesis та Kia.

Нагадуємо, що корейський бренд вже має кілька розробок «зелених» технологій. Найважливішими є електрифікована модульна архітектура E-GMP, розроблена спільно з Kia, а також кілька версій електродвигунів, які ставляться на серійні версії електричного кросовера Ioniq 5.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.