Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.04.2023

Hyundai та SK On створили спільне підприємство

Hyundai та корейський виробник акумуляторів SK On заснували спільне підприємство вартістю мільярди доларів для будівництва заводу з виробництва акумуляторів у США. Початок виробництва заплановано на 2025 рік.

Hyundai Group та корейський виробник акумуляторів SK On втілили в життя лист про наміри від листопада минулого року та прийняли рішення про створення спільного підприємства для будівництва великого заводу з виробництва акумуляторів у США. Рівноправні партнери хочуть інвестувати в цілому п’ять мільярдів доларів.

З середини 2025 року в окрузі Бартоу в американському штаті Джорджія має з’явитися гігафабрика з виробництва акумуляторних елементів потужністю 35 гігават-годин на рік. Цього обсягу буде достатньо для близько 300 000 електромобілів. Завод розташований неподалік від різних заводів Hyundai в США.

Проект, який був запланований минулого року, отримав значний поштовх завдяки Закону про зниження інфляції (IRA) в США, який накладає високу внутрішню виробничу квоту на всі імпортні бренди, якщо вони хочуть отримати державні субсидії для своїх CO2-нейтральних електромобілів.

SK On є стратегічним партнером Hyundai Group протягом багатьох років. Дві компанії вже співпрацювали над виробництвом моделей електромобілів Hyundai IONIQ 5, Kia EV6 та Genesis GV60.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.