Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai буде робити повітряні таксі для uber


Південнокорейський автогігант Hyundai розробить серію Uber Air Taxi для майбутньої мережі повітряних перевезень.

Про це стало відомо в рамках виставки Consumer Electronic Show 2020.

hyundai and uber air taxi

Hyundai буде виробляти літальні апарати, а Uber надаватиме послуги з повітряних перевезень, зв’язок з наземним транспортом і взаємодії з клієнтами.

hyundai and uber air taxi

Компанія Uber заявила, що партнерство є важливою віхою для Uber Elevate. Історія і ресурси масового виробництва Hyundai дозволяють створювати повітряні таксі в тих масштабах, які необхідні, щоб втілити в реальність повітряні поїздки в містах по всьому світу.

hyundai and uber air taxi

Концептуальний електричний літак призначений для польотів на відстані до 100 км і має крейсерську швидкість 290 км / год.

Компанія Uber раніше обіцяла почати демонстраційні польоти в містах у 2020 році і комерційні операції в 2023 році в рамках свого проекту за участю Aurora Flight Sciences – дочірньої компанії Boeing. Hyundai – перший виробник автомобілів, який підключився до проекту.

hyundai and uber air taxi

Джерело: www.wing.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.