Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai буде робити повітряні таксі для uber


Південнокорейський автогігант Hyundai розробить серію Uber Air Taxi для майбутньої мережі повітряних перевезень.

Про це стало відомо в рамках виставки Consumer Electronic Show 2020.

hyundai and uber air taxi

Hyundai буде виробляти літальні апарати, а Uber надаватиме послуги з повітряних перевезень, зв’язок з наземним транспортом і взаємодії з клієнтами.

hyundai and uber air taxi

Компанія Uber заявила, що партнерство є важливою віхою для Uber Elevate. Історія і ресурси масового виробництва Hyundai дозволяють створювати повітряні таксі в тих масштабах, які необхідні, щоб втілити в реальність повітряні поїздки в містах по всьому світу.

hyundai and uber air taxi

Концептуальний електричний літак призначений для польотів на відстані до 100 км і має крейсерську швидкість 290 км / год.

Компанія Uber раніше обіцяла почати демонстраційні польоти в містах у 2020 році і комерційні операції в 2023 році в рамках свого проекту за участю Aurora Flight Sciences – дочірньої компанії Boeing. Hyundai – перший виробник автомобілів, який підключився до проекту.

hyundai and uber air taxi

Джерело: www.wing.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.