Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 07.03.2023

Hyundai Kona Electric: нова версія заряджається швидше

Нова версія Hyundai Kona Electric, як і раніше, доступна у двох модифікаціях. Обидві мають трохи більшу ємність акумулятора і трохи більшу потужність. Однак, перш за все, скоротився час зарядки. Крім того, автомобіль став приблизно на 15 сантиметрів довшим.

За словами представників Hyundai, електрична версія була розроблена в першу чергу для нового (другого) покоління Hyundai Kona, хоча автомобіль знову буде доступний як з двигуном внутрішнього згоряння, так і в гібридному виконанні.

Зовнішній дизайн нового електричного позашляховика вже відомий. Електрична версія відрізняється від (частково) варіанту з ДВЗ іншим переднім бампером у піксельному дизайні. Автомобіль значно збільшиться в довжину: якщо раніше довжина Kona становила 4,21 метра, то в майбутньому – 4,36 метра. Це робить автомобіль одним з найбільших у сегменті B-SUV. Коефіцієнт аеродинамічної стійкості (cW) дорівнює 0,27.

Друге покоління Kona Electric отримало батарею ємністю 65,4 кВт-год у версії для далеких поїздок, тоді як раніше вона становила лише 64 кВт-год. Запас ходу мінімально збільшується з 484 до 490 км, а потужність системи зростає з 150 до 160 кВт.

Покращення швидкої зарядки є більш значним. Hyundai не вказує максимальну потужність зарядки – до цього часу з великим акумулятором можна було заряджати до 100 кВт, а з малим – лише близько 50 кВт. Однак максимальна потужність зарядки постійним струмом, ймовірно, збільшилася, принаймні для більш потужної версії, оскільки час зарядки для великого акумулятора скоротився з 47 до 41 хвилини (зарядка з 10 до 80 відсотків). Попередня підготовка акумулятора повинна забезпечити швидку зарядку навіть взимку.

Базова версія тепер має 115 замість 100 кВт потужності приводу, батарея тепер пропонує 48,4 кВт-год замість 39 кВт-год. Це збільшує запас ходу з 305 до 342 км.

Режим i-pedal дозволяє так зване однопедальне водіння, тобто водіння з однією лише педаллю акселератора. Крім того, є автоматична рекуперація, при якій сила рекуперації енергії регулюється в залежності від інтенсивності руху попереду.

Також пропонується двонаправлена зарядка (точніше, від транспортного засобу до навантаження, V2L). Це дозволяє тяговій батареї передавати зовнішнім споживачам до 3,1 кВт.

На додаток до звуку, що видається назовні акустичною системою попередження пішоходів (AWAS), в салоні є електронний звуковий сигнал, який залежить від швидкості руху та прискорення. Гучність і тип звуку можна регулювати.

У салоні в майбутньому з’явиться панель приладів, подібна до Hyundai Ioniq 5: 12,3-дюймовий сенсорний екран і, ймовірно, такий самий великий дисплей приладів. Всі системи управління для водія розташовані навколо керма, що дозволяє використовувати відкриту центральну консоль з підставками для чашок. Головний дисплей з діагоналлю 12 дюймів відображає найважливіші дані про водіння у вигляді проекції на лобове скло.

Інформації про ціни поки що немає, і Hyundai також мовчить про вихід на ринок.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.