Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Hyundai Mobis розробив 90-градусний колісний модуль e-corner, який дозволяє електромобілю пересуватися боком та розвертатися на місці

Корейська компанія Hyundai Mobis представила концепт 90-градусного колісного модуля (e-corner module), що радикально підвищує маневреність електромобілів на його основі.

Конструкція такого модуля дає змогу повернути колесо на кут до 90 градусів. Зробивши такий маневр усіма чотирма колесами, електромобіль може спокійно виїхати з місця для паркування боком, не використовуючи ненависні для новачків прийоми паркування. Повернувши кожне колесо на 45 градусів в одну зі сторін, можна змусити електромобіль рухатися боком. Ну а використовуючи кут 45 градусів і формуючи колесами своєрідний квадрат щодо центру, можна легко розвернутися на місці.

Найцікавіше в Hyundai Mobis e-corner module полягає в тому, що кожен модуль є самодостатньою частиною електромобіля, тому що він містить електродвигун, гальма, підвіску та систему управління.

Усіма вищепереліченими системами керуть «по дротам», тобто це не вимагає класичних механічних елементів на кшталт кермової рейки або складної підвіски.

 

У Hyundai збираються побудувати на базі даних модулів скейтборд-платформу для комерційних електрофургонів до 2023 року (один з таких зразків на ім’я M.Vision 2GO якраз і представлений на відео), а до 2025 року реалізувати автономний варіант такої моделі.

Нагадаємо, що французи нещодавно представили концепт автономної електроплатформи Citroen Skate зі сферичними колесами-двигунами та змінними модулями-кузовами.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.