Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 27.03.2023

Hyundai Sonata дебютує з фейсліфтингом та вигнутим дисплеєм

Зміна поколінь зазвичай призводить до значних змін у дизайні. Тим не менш, Hyundai Sonata 2024 року – це лише фейсліфтинг моделі восьмого покоління, представленої у 2019 році. Найпомітніша зміна – спереду, де середньорозмірний седан отримав широку світлодіодну радіаторну панель – подібну до Kona або Staria. На офіційних зображеннях представлена стандартна модель та спортивна N-Line.

Більш приваблива з двох моделей отримала новий дизайн чотирьох патрубків вихлопної системи та ексклюзивні 19-дюймові легкосплавні колісні диски. Hyundai також переглянув задні ліхтарі і зробив їх більш пласкими, оскільки світловий знак більше не поширюється на верхню частину кришки багажника. Крім того, літеру H було трохи зміщено вниз. Як звичайна версія, так і N-Line отримали оновлені бампери, які роблять задню частину трохи агресивнішою.

Інтер’єр також змінився: Sonata – перший Hyundai, який отримав вигнутий дисплей а-ля iDrive 8 від BMW. 12,3-дюймова цифрова панель приладів і сенсорний екран інформаційно-розважальної системи такого ж розміру оточені вигнутим склом. Хоча BMW відмовилася від клавіш швидкого доступу до налаштувань клімату, спеціальна панель HVAC все ще доступна – але тепер з сенсорним управлінням.

Інші зміни, які ми помітили, – це вентиляційні отвори на всю довжину, нове рульове управління і перенесення важеля перемикання передач на рульову колонку, щоб привести в порядок центральну консоль. Це дозволило Hyundai подовжити центральний підлокітник і додати підставку для долонь для більшого комфорту. В цілому, здається, що якість інтер’єру зробила крок вперед.

Hyundai має намір показати Sonata 2024 на Сеульському автосалоні з 30 березня, де також будуть розкриті деталі її технічних характеристик. На знімках прототипу можна побачити інтригуючу наклейку з написом AWD. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.