Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Імпорт автотранспорту за підсумками чотирьох місяців


За період з січня по квітень поточного року в Україну було ввезено 21 970 одиниць автотранспортних засобів, що на 38% менше порівняно до аналогічного періоду минулого року, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Із загального обсягу імпорту 75% становлять легкові автомобілі, яких було завезено в кількості 16 533 од. на суму 237,1 млн. дол. США. Таким чином, імпорт легкових автомобілів за підсумками перших чотирьох місяців знизився на 34 відсотки.

Комерційних і спец. автомобілів за той же період було ввезено 5 258 шт. на 62 млн. дол. США. У порівнянні з показником річної давності, падіння в цьому сегменті автоімпорту становить 47 відсотків.

Найбільше падіння імпорту за звітний період відбулося в частині автобусів – на 58 відсотків. З січня по квітень в Україну було ввезено 179 автобусів, митна вартість яких склала 1,8 мільйона доларів.

У той же час обсяг експорту автотранспорту зафіксовано на рівні 531 шт. Це в 2,7 разу менше аналогічного показника минулого року.

Легкових автомобілів на експорт було поставлено 144 шт. на 1,7 млн. дол. США. Падіння експорту легкових авто становить 84 відсотки.

Поставки за кордон комерційних і спец. авто знизилися на 37% до позначки 341 автомобіль. Ця кількість автомобілів була оцінена митницею в 20 млн. доларів.

Експортери автобусів відстали від результату річної давності на 35%, експортувавши 46 автобусів на суму 1,6 млн. доларів.

В асоціації автовиробників України відзначають, що дефіцит у зовнішній торгівлі автотранспортними засобами для України за період з січня по квітень поточного року становить 277,6 млн. дол. США.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.