Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Розважайтеся з користю


Ми навчаємо за допомогою сучасних і мотивуючих методів, а спеціально розроблені практичні завдання забезпечують прямий взаємозв’язок з щоденними завданнями компанії.

Із розумінням значення

Дефіцит часу впливає на способи організації тренінгу. Малюнки і нескладні графіки набувають дедалі більшої цінності, оскільки допомагають орієнтуватися у потоці інформації. Сама інформація повинна ставати відчутною – потрібно мати можливість до неї “доторкнутися”, використовувати, обговорити з колегами і побачити її практичне застосування у роботі. Складні теми потрібно ділити на прості блоки і «подавати» у вигляді робочих ситуацій або бізнес-ігор.

Infotainment

Це дозволяє прив’язати нову інформацію до вже існуючого досвіду співробітників, що забезпечує ефективність не лише у запам’ятовуванні інформації, але й у застосуванні її на практиці. З іншого боку, тренінг – це не відпочинок. Намагання зробити його простим може позбавити учнів мотивації та прагнення до успіху. Тут важливо, щоб тренер був на одному рівні з учасниками тренінгу і не ставив себе вище. Сучасний тренер – це провідник у світі інформації, який показує шлях для подальшого розвитку.

Найкращий спосіб переконати співробітника застосовувати нові знання – дати спробувати. Для цього потрібно створити умови для симуляції робочої ситуації, або організувати бізнес-гру, у межах якої співробітники отримують практичний досвід і можливість обговорити це зі своїми колегами. Усвідомлення приходить під час діалогу, а не під тиском тренера. Головне – навчити співробітників вчитися.

Просто, але відповідально

Infotainment – позначає методи навчання, які поєднують у межах тренінгу передачу корисної інформації (information) з ігровими та розважальними елементами (entertainment). У результаті такого навчання учасники багаторазово стикаються з “ага”-ефектом, коли їх досвід і внутрішнє відчуття того, як правильно вчинити, збігається з висновками, які учасники роблять під час бізнес-ігор. При цьому вправи спрямовані на всі органи сприйняття, завдяки чому інформація набуває матеріальну форму.

Infotainment

Ще один результат сучасного навчання – усвідомлення цілей тренінгу. Практичні вправи, зворотній зв’язок і регулярне порівняння з очікуваннями замовника від тренінгу дозволяє тримати користь від навчання у головному фокусі.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.