Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Розважайтеся з користю


Ми навчаємо за допомогою сучасних і мотивуючих методів, а спеціально розроблені практичні завдання забезпечують прямий взаємозв’язок з щоденними завданнями компанії.

Із розумінням значення

Дефіцит часу впливає на способи організації тренінгу. Малюнки і нескладні графіки набувають дедалі більшої цінності, оскільки допомагають орієнтуватися у потоці інформації. Сама інформація повинна ставати відчутною – потрібно мати можливість до неї “доторкнутися”, використовувати, обговорити з колегами і побачити її практичне застосування у роботі. Складні теми потрібно ділити на прості блоки і «подавати» у вигляді робочих ситуацій або бізнес-ігор.

Infotainment

Це дозволяє прив’язати нову інформацію до вже існуючого досвіду співробітників, що забезпечує ефективність не лише у запам’ятовуванні інформації, але й у застосуванні її на практиці. З іншого боку, тренінг – це не відпочинок. Намагання зробити його простим може позбавити учнів мотивації та прагнення до успіху. Тут важливо, щоб тренер був на одному рівні з учасниками тренінгу і не ставив себе вище. Сучасний тренер – це провідник у світі інформації, який показує шлях для подальшого розвитку.

Найкращий спосіб переконати співробітника застосовувати нові знання – дати спробувати. Для цього потрібно створити умови для симуляції робочої ситуації, або організувати бізнес-гру, у межах якої співробітники отримують практичний досвід і можливість обговорити це зі своїми колегами. Усвідомлення приходить під час діалогу, а не під тиском тренера. Головне – навчити співробітників вчитися.

Просто, але відповідально

Infotainment – позначає методи навчання, які поєднують у межах тренінгу передачу корисної інформації (information) з ігровими та розважальними елементами (entertainment). У результаті такого навчання учасники багаторазово стикаються з “ага”-ефектом, коли їх досвід і внутрішнє відчуття того, як правильно вчинити, збігається з висновками, які учасники роблять під час бізнес-ігор. При цьому вправи спрямовані на всі органи сприйняття, завдяки чому інформація набуває матеріальну форму.

Infotainment

Ще один результат сучасного навчання – усвідомлення цілей тренінгу. Практичні вправи, зворотній зв’язок і регулярне порівняння з очікуваннями замовника від тренінгу дозволяє тримати користь від навчання у головному фокусі.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.