Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Jaguar Land Rover зробить водія всевидячим навіть з трейлером (відео)


Jaguar Land Rover зробить водія всевидячим навіть з трейлером

Креативні розробники групи Jaguar Land Rover за останній рік розходилися не на жарт. Фантастична технологія Прозорого капота, яка ідеально підходить для їзди по бездоріжжю, незабаром знайшла продовження в Прозорих передніх стійках даху. Навздогін інженери оголосили про роботу над пошукачем ям. І ось свіже поповнення в перспективних пошуках: технологія Прозорого причепа (Transparent Trailer). Тут все просто: для того, щоб зобразити обстановку в мертвих зонах, комп’ютер підсумовує сигнали від декількох камер кругового огляду, включаючи бездротову, розташовану в самому кінці причепа. Підсумкове онлайн відео транслюється на центральне дзеркало. При русі заднім ходом на монітор медіасистеми виводиться картинка з траекторними підказками.

Jaguar Land Rover зробить водія всевидячим навіть з трейлером

За такого нагромадження об’єктів, в салонне дзеркало можна навіть не дивитися

Вольфганг Еппле, директор з досліджень і технологій Jaguar Land Rover, коментує: «При обгоні ви інстинктивно дивитеся в дзеркало заднього виду, але в разі руху з причепом ваш огляд обмежений значними сліпими зонами. Розробляючи технологію прозорого трейлера, ми прагнемо забезпечити водієві повноцінний огляд з салону автомобіля незалежно від форми і розмірів причепа. Прототип системи здатний створювати зображення високої якості, яке не спотворюється під впливом інших учасників руху або перешкод. Це означає, що водієві буде представлена достовірна інформація для прийняття безпечних та ефективних рішень при русі і маневруванні, що зробить подорожі з причепом або трейлером більш комфортними та безпечними».

Jaguar Land Rover зробить водія всевидячим навіть з трейлером

А це можливості технології Прозорого трейлера. Їй би ще підсвічування в нічний час

Здібності Прозорого причепа будуть вперше продемонстровані на кінних змаганнях Burghley Horse Trials. Родзинка презентації також в тому, що одночасно покажуть дослідний зразок технологи Cargo Sense, за допомогою якої відстежується стан вантажів або коней. І знову слово Вольфгангу Еппле: «Багато наших клієнтів перевозять цінні вантажі в ділових або особистих цілях, тому ми розробляємо цілий ряд технологій, які зроблять поїздки з трейлером більш безпечними для водія, вантажу або коней, що перевозяться в причепі. Безперервна трансляція відео з трейлера на приладову панель могла б відвернути водія від дороги. Тому ми розробили більше інтелектуальну систему, що визначає проблему з вантажем або конем в трейлері і сповіщає водія. Після попередження водій може подивитися трансляцію з трейлера і прийняти рішення – рухатися далі або вийти і перевірити коня». Cargo Sense навчають стежити не тільки за розташуванням вантажу (датчики навантаження), електроніка попередить і про підвищену температуру, або неспокійну поведінку коня. Мобільний додаток Cargo Sense допоможе дистанційно перевірити стан вантажу і цілісність замків.

Джерело: motorglobe.org

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.