Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як експлуатувати авто в снігопад


Протягом 14-17 листопада в Україні очікуються сильні снігопади і хуртовини, снігові замети, мокрий сніг з дощем і налипання мокрого снігу. Про це повідомили в прес-службі Нацполіціі з посиланням на Укргідрометцентр.

У зв’язку з цим в прес-службі поліції нагадали водіям про обережність за кермом і попросила неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Також слід приділяти особливу увагу підготовці до поїздки.

Зокрема, слід обов’язково використовувати гуму з зимовим протектором, перевіряти технічний стан своїх автомобілів, заряд акумулятора, тиск в шинах і електрику, наявність засобів для буксирування, по можливості – ланцюгів для недопущення пробуксовування“, – відзначили в Нацполіціі.

Також, як радять в поліції, водіям слід возити з собою теплі речі та інші засоби, які можуть знадобитися в разі виникнення небезпечної ситуації.

Джерело: mignews.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.