Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як експлуатувати авто в снігопад


Протягом 14-17 листопада в Україні очікуються сильні снігопади і хуртовини, снігові замети, мокрий сніг з дощем і налипання мокрого снігу. Про це повідомили в прес-службі Нацполіціі з посиланням на Укргідрометцентр.

У зв’язку з цим в прес-службі поліції нагадали водіям про обережність за кермом і попросила неухильно дотримуватися правил дорожнього руху. Також слід приділяти особливу увагу підготовці до поїздки.

Зокрема, слід обов’язково використовувати гуму з зимовим протектором, перевіряти технічний стан своїх автомобілів, заряд акумулятора, тиск в шинах і електрику, наявність засобів для буксирування, по можливості – ланцюгів для недопущення пробуксовування“, – відзначили в Нацполіціі.

Також, як радять в поліції, водіям слід возити з собою теплі речі та інші засоби, які можуть знадобитися в разі виникнення небезпечної ситуації.

Джерело: mignews.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.