Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Розкажи про себе професійно або Як зарекомендувати себе на першій співбесіді


Найскладніша і важлива частина співбесіди – це розповідь про себе. Саме це питання роботодавця найчастіше «вганяє» в паніку.

Пропонуємо Вам декілька порад – як зацікавити роботодавця розповіддю про себе.

Стислість – сестра таланту

Уся інформація, яка допоможе роботодавцю розгледіти у вас професіонала повинна вміщатися в одну хвилину. Говоріть чітко та зрозуміло.

Говоріть тільки про роботу

Перший імпульс під час співбесіди – завалити керівника особистою інформацією. Ми звикли, що людину визначає її оточення і захоплення. Але для кар’єри це не дуже важливо. Розкажіть про себе, як про працівника. Сконцентруйтеся тільки на професійних навичках.

Будьте креативним

Не використовуйте шаблонні фрази. Не полінуйтеся знайти в словниках нові слова. Наприклад, шаблонні епітети мобільний, комунікабельний можна замінити одним сучасним словом – проактивний.

Акцентуйте увагу на важливому

Розкажіть скільки ви працювали в даній галузі. Покажіть свої роботи, розкажіть чого досягли. Зробіть акцент на освіті, курсах, практиці. Поглибтеся у специфіку.

Використовуйте цифри

Розглянемо два приклади:

«Я працював журналістом в одному виданні. За час роботи провів кілька інтерв’ю, навчився писати аналітичні матеріали, «набив руку» на інформаційних нотатках».

Або:

«Я працював журналістом в одному з найбільш топових видань. За час роботи написав понад 20 аналітичних матеріалів, підготував близько 50 інформаційних нотаток і провів десятки інтерв’ю з професійними експертами».

Планку вище

Коли люди приходять на співбесіду, вони витрачають багато сил на те, щоб переконати всіх, що відповідають мінімальним вимогам вакансії. Пам’ятайте: якщо вас покликали на співбесіду, значить, ви вже відповідаєте мінімуму.

Мета співбесіди – показати, що у вас більше навичок, ніж у будь-кого іншого. Розкажіть НЕ чому саме ви повинні зайняти це місце, а що ви зможете зробити, щоб підвищити рейтинг компанії.

Наприклад:

Я приведу нових клієнтів, покращу безпеку робочих місць, внесу нотку креативності й новизни у вашу компанію.

Правильний кут

Якщо у вас відсутній досвід роботи – продемонструйте здатність до навчання, здатність взаємодіяти з людьми, створювати якісний сервіс.

«Ефект сендвіча»

Це техніка подачі поганої інформації у позитивній манері. Починайте з позитивного (досвід, освіта, здібності), далі негативний (відсутність знань конкретних методик і методів), а потім знову переходимо до позитивного (чим ти можеш компенсувати описаний недолік). Техніка відмінно підходить для подачі недоліків.

Джерело: mmp-project.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.