Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

8 порад, як мотивувати своїх співробітників


Спроможність ваших співробітників залишатися мотивованими виростає на 60%, якщо вони відчувають, що роботодавець їх цінує. І, навпаки, невмотивований працівник – це проблема для менеджменту і всього колективу.

Щоб зберігати високий рівень мотивації, а разом з нею і продуктивність, дотримуйтесь наступних правил:

1. Надихайте своїм прикладом

Коли співробітники бачать, що менеджери захоплені своєю роботою і виконують її з великим ентузіазмом, вони намагаються і самі вести себе так само.

2. Цікавтеся, як справи і давайте зворотний зв’язок

Співробітники, які не впевнені в тому, чи добре вони працюють, чи роблять те, що від них чекає керівництво, чи правильно вони розуміють свої обов’язки чи ні, менш мотивовані протягом дня. Тому переконайтеся в тому, що менеджери обговорюють ці питання з командами, а працівники точно знають, чи на правильному вони шляху.

3. Святкуйте успіх

Один з кращих способів допомогти співробітникам бути мотивованими, – це святкувати їхні досягнення, не має значення, великі вони або маленькі.

4. Заохочуйте навчання

Співробітники повинні відчувати, що вони відповідають вимогам ринку, що знають про сучасні тренди і тенденції. Це буде надавати їм впевненості. Тому заохочуйте їхнє навчання, сплачуйте тренінги – вкладення окупляться.

5. Додайте в роботу трохи веселощів

Найдешевший і легкий спосіб мотивувати співробітників – додати в щоденну рутину трохи веселощів. Внесіть яскраві фарби – влаштуйте вечірку з піцою або організуйте дружнє змагання між відділами.

6. Залишайтеся гнучким

Пам’ятайте, що у співробітників за межами офісу є особисте життя, якому вони повинні приділяти увагу. Дайте їм можливість іноді працювати з дому або запропонуйте гнучкий графік. Вони обов’язково це оцінять.

7. Створюйте атмосферу довіри

Між співробітниками і їхніми керівниками повинні встановитися довірчі відносини. Тільки так співробітники будуть відчувати себе досить вільно, щоб задавати питання, які їх хвилюють, або звертатися за допомогою, коли вони її потребують.

8. Дозвольте співробітникам виступати з пропозиціями

Коли працівники відчувають, що можуть вплинути на якісь робочі процеси, вони відчувають себе набагато більш оціненими. Поставте коробку для пропозицій або дозвольте організувати ініціативні групи, які можуть вносити на розгляд пропозиції.

Адаптація перекладу статті Пєра Вікстрома, бізнесмена і мотиваційного спікера, на wispapp.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.