Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Як мислять підприємці?


Більшість витрачає гроші з користю: ​​на їжу, задоволення і т.д. Підприємець витрачає гроші, щоб заробити ще грошей. У цьому, власне, вся різниця. Саме через це багаті стають ще багатшими, а бідні залишаються бідними. Так які звички є у підприємців, яких немає в інших людей?

Розглянемо середнього переможця лотереї. Більшість спустить свої випадкові мільйони за кілька років, тому що вони націлені на те, щоб витратити гроші з користю. Коли людина купує будинок, він купує найбільший – наскільки грошей вистачає. Якщо підвищили зарплату, потрібно купити нову машину. А коли грошей не вистачає, він бере кредит.

Для підприємця це безумство. Гроші – це інструмент заробітку. Наприклад, Уоррен Баффетт зі своїм другом на другому курсі вскладчину купили старий ігровий автомат за $ 25 і в кілька разів збільшили свій прибуток. Звичайні підлітки так не роблять. З цього принципу випливає все інше.

1. Фінансова стриманість

Починаючий підприємець відкладає власну винагороду заради збільшення прибутку. Відрізнити починаючого підприємця, у якого нічого не вийде, дуже легко – він багато витрачає. І навіть заробивши багато грошей, більшість бізнесменів продовжують вести себе економно. Вони можуть витрачати багато, але куди менше, ніж заробляють.

2. Розвиток навичок, які дають синергетичний ефект

Підприємець сприймає свої вміння як інвестицію. Якщо час витрачено, це повинно принести їм прибуток. Підприємці, як правило, самоучки, причому наполегливі. Вони працюють над собою, перетворюють себе в людину, яка стає багатою.

3. Активи теж повинні працювати разом

Одноосібна робота в поті чола навряд чи дозволить розбагатіти. Підприємці швидко розуміють, що найвигідніше бути власником компанії – ваші зусилля складаються із зусилля підлеглих. Білл Гейтс, можливо, був непоганим програмістом, але лише своїми силами він би ні за що не заробив 50 млрд доларів. Тому розумні підприємці так б’ються за частки в компаніях.

4. Усвідомлене управління часом і увагою

Час і увага – наші єдині дійсно кінцеві ресурси. Їх дуже легко розтринькати даремно. Успішні підприємці гостро це відчувають, і, як правило, дуже організовані, нетерпимі до неефективності і сфокусовані на завданні. Багато відомих бізнесменів щодня носять один й той же одяг (Цукерберг, Джобс), стверджуючи, що не готові витрачати час на вибір.

5. Позитивний реалізм

Для того, щоб робити вірні ставки – адже саме так стають багатими – потрібно правильно оцінювати шанси. Життя місцями неприємне, складне і заплутане, і розгледіти іншу його сторону непросто. Але коли повнота інформації недосяжна, краще бачити світ у позитивному ключі. Песимісти хорошими підприємцями не бувають.

Джерело: lvivpeople.com

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.