Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

4 поради, як підготувати свої офісні справи перед відпочинком


Хоч би як ви не поспішали піти у відпустку, кілька кроків, які продемонструють ваш професіоналізм, хороші манери і ввічливість на роботі, – будуть дуже до речі. До того ж, вони збільшать шанси, що вас не турбуватимуть на відпочинку через дрібниці. Про те, як чемно йти у відпустку, дотримуючись правил бізнес-етикету, у своїй колонці для The Huffington Post розповіла експерт з етикету Дайяна Готтсман.

Дайте знати, коли вас не буде на роботі

Нагадайте людям, з якими ви підтримуєте регулярні робочі контакти, про те, що ви будете відсутні, заздалегідь. Таке попередження за кілька тижнів дозволить їм спланувати свою роботу з вами.

Перед тим як вирушати у відпустку – створіть в пошті автоматичну відповідь, яка буде повідомляти про те, з якого по яке число вас не буде, і чи будете ви перевіряти пошту в цей період. Додайте в лист ім’я і контактні дані співробітника, з яким можна зв’язатися в разі виникнення невідкладних питань.

Уточніть, хто з колег буде вас замінювати

Перед тим як вирушати у відпустку, уточніть, хто з колег буде вас замінювати в цей час. Переконайтеся, що людина зможе без проблем впоратися з ситуаціями, які теоретично можуть виникнути. За день до відпустки обговоріть з колегами і шефом, в якому стані знаходяться ті питання і проекти, щодо яких вас будуть замінювати. Не забудьте заздалегідь подякувати за таку допомогу.

Створіть покрокову інструкцію

Підготуйте невелику інструкцію, яка може стати в нагоді колезі, який, можливо, мало знайомий з вашою роботою. Так у людини буде більше інформації про те, що потрібно робити в тому чи іншому випадку.

Приберіть в офісі

Це буде приємно не тільки вашим колегам, а й вам, коли ви повернетеся. Приберіть непотрібні снеки з ящиків або офісного холодильника. Вимкніть з розеток речі, які вам зараз не знадобляться – лампи, звукові системи, зарядки і всі інші електронні девайси. Такі приготування можуть стати відмінним «перемиканням» на відпустку.

Джерело: blog.rabota.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.