Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

4 поради, як підготувати свої офісні справи перед відпочинком


Хоч би як ви не поспішали піти у відпустку, кілька кроків, які продемонструють ваш професіоналізм, хороші манери і ввічливість на роботі, – будуть дуже до речі. До того ж, вони збільшать шанси, що вас не турбуватимуть на відпочинку через дрібниці. Про те, як чемно йти у відпустку, дотримуючись правил бізнес-етикету, у своїй колонці для The Huffington Post розповіла експерт з етикету Дайяна Готтсман.

Дайте знати, коли вас не буде на роботі

Нагадайте людям, з якими ви підтримуєте регулярні робочі контакти, про те, що ви будете відсутні, заздалегідь. Таке попередження за кілька тижнів дозволить їм спланувати свою роботу з вами.

Перед тим як вирушати у відпустку – створіть в пошті автоматичну відповідь, яка буде повідомляти про те, з якого по яке число вас не буде, і чи будете ви перевіряти пошту в цей період. Додайте в лист ім’я і контактні дані співробітника, з яким можна зв’язатися в разі виникнення невідкладних питань.

Уточніть, хто з колег буде вас замінювати

Перед тим як вирушати у відпустку, уточніть, хто з колег буде вас замінювати в цей час. Переконайтеся, що людина зможе без проблем впоратися з ситуаціями, які теоретично можуть виникнути. За день до відпустки обговоріть з колегами і шефом, в якому стані знаходяться ті питання і проекти, щодо яких вас будуть замінювати. Не забудьте заздалегідь подякувати за таку допомогу.

Створіть покрокову інструкцію

Підготуйте невелику інструкцію, яка може стати в нагоді колезі, який, можливо, мало знайомий з вашою роботою. Так у людини буде більше інформації про те, що потрібно робити в тому чи іншому випадку.

Приберіть в офісі

Це буде приємно не тільки вашим колегам, а й вам, коли ви повернетеся. Приберіть непотрібні снеки з ящиків або офісного холодильника. Вимкніть з розеток речі, які вам зараз не знадобляться – лампи, звукові системи, зарядки і всі інші електронні девайси. Такі приготування можуть стати відмінним «перемиканням» на відпустку.

Джерело: blog.rabota.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.